top

Liny wspinaczkowe Beal

Liny wspinaczkowe BEAL to jedne z najnowocześniejszych i zarazem najpopularniejszych w Europie. Francuska marka współpracująca z topowymi wspinaczami wyznacza standardy jakości i bezpieczeństwa.
94
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 94

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 94

Strona
na stronę

Liny wspinaczkowe BEAL sprawdzą się zarówno w skałach, jak i w górach. Zarówno dla miłośników wspinaczki po krótkich, ale super treściwych drogach w skałkach, jak i fanów górskiej wspinaczki z kilkoma wyciągami przewidziano odpowiedni model. Różnią się one nie tylko średnicą i wagą, ale także technologią która najlepiej odpowiadać będzie warunkom i obciążeniom. Liny wspinaczkowe Beal dostępne są w wersji nieimpregnowanej, ale także z impregnacją: Dry Cover, zmniejszającą wchłanianie wody przez oplot, i Golden Dry, oznaczającej  pełną impregnację rdzenia i oplotu. Lina wspinaczkowe Beal wykonane w technologii Unicore zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez trwałe scalenie rdzenia i oplotu.

Liny wspinaczkowe Beal - bezpieczeństwo ponad normę!

Wszystkie liny wspinaczkowe Beal spełniają wymagania odpowiednich norm, a często wręcz je przewyższają! Chodzi tu zarówno o normy europejskie EN, jak i standardy UIAA. To 30 lat innowacji i badań prowadzonych w siedzibie we Francji. To także pełna kontrola każdego etapu produkcji i skupienie na poprawie efektywności lin. Wszystko to, aby dać wspinaczom odwagę by dochodzić do granic możliwości i nie bać się upadku. 
Liny wspinaczkowe Beal cechuje niewielka siła uderzenia. Niska siła uderzenia zapewnia lepszą amortyzację, większą dynamikę i większy komfort dla wspinacza. To wyższe bezpieczeństwo i DNA francuskiej marki.

Zobacz też liny wspinaczkowe innych producentów