Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lina wspinaczkowa Beal Joker 9,1 mm 60m Unicore Dry Cover - blue

559,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Lina wspinaczkowa Beal Joker 9,1 mm 60m Unicore Dry Cover spełnia się jako model pojedynczy, połówkowy lub bliźniacy pozwalając na podejmowanie różnych wyzwań. Bez przeszkód wykorzystasz ją zarówno w trakcie klasycznych aktywności w skałkach, jak i w trakcie zdobywania lodowej ściany.

Model Beal korzysta z impregnacji Unicore Process polegającej na nowatorskim sposobie łączenia oplotu i rdzenia, co ogranicza ryzyko ślizgania się tych dwóch elementów liny. Oznacza to, że całość konstrukcji jest wytrzymalsza, a także o wiele mniej kurczy się w wilgotnym otoczeniu. Sprawia to, że bezpieczeństwo pracy z liną Beal jest większe, co przekłada się na wyższą efektywność wspinaczki w różnych warunkach.

Lina wspinaczkowa Beal Joker 9,1 Unicore Dry Cover zaprojektowana przez profesjonalistów z myślą o najbardziej doświadczonych wspinaczach. Lina wspinaczkowa Beal Joker Unicore 9,1 to ulubiony wybór do ekstremalnych wyzwań- jest lekka, łatwa do wybierania. Będąc wielofunkcyjną nadaje się świetnie również do klasycznych wspinaczek graniowych i ścianowych, dróg śnieżno-lodowych i śnieżnych.

Lina wspinaczkowa Beal Joker Unicore 9,1 to jeden z niewielu modeli na rynku, który może być użytkowany jako lina pojedyncza, podwójna i bliźniacza.

Zalety:
  • Wielofunkcyjna.
  • Superlekka.
  • Supergładka

Przeznaczenie:
  • Dla bardzo dobrych wspinaczy.
  • Dla bardzo doświadczonych alpinistów.

Lina Pojedyncza Połówkowa Bliźniacza
Siła uderzenia 8,2 kN 6 kN 9,5 kN
Ilość odpadnięć 5 (80kg) 20 (55kg/1 żyła) powyżej 25 (80kg/2 żyły)
Waga 53 g/m 53 g/m 53 g/m

Uwaga: używana w charakterze liny pojedynczej wymaga dużej wprawy i wzmożonej kontroli. W niektórych klasycznych przyrządach asekuracyjnych przewidzianych dla większych średnic hamowanie może być zredukowane. Niektóre przyrządy samoblokujące mogą po prostu nie działać. Dlatego stosowanie Jokera jako liny pojedynczej zaleca się osobom z bardzo dużym doświadczeniem, po sprawdzeniu kompatybilności liny z posiadanym przyrządem.

Unicore Process to opracowane przez firmę Beal specjalne połączenie rdzenia i oplotu liny zmniejszające przesunięcia pomiędzy tymi elementami i zapewniające lepszą funkcjonalność. Dzięki ograniczeniu przesunięć lina mniej pęcznieje i charakteryzuje się większą żywotnością. Liny z Unicore Process zachowują się w wielu aspektach jak liny cieńsze zapewniając jednak bezpieczeństwo i wygodę manipulacji grubszych modeli. Dodatkowo przy przerwaniu oplotu liny możliwa jest łatwiejsza ewakuacja.
Black Limit- środek liny został oznaczony nie powodującym uszkodzeń struktury, czarnym barwnikiem, dzięki czemu nie przeoczysz go w trakcie zmagań ze skałami.
Włókna wszystkich lin dynamicznych Beal w wersji Dry Cover pokrywane są nową, trwałą impregnacją, istotnie zwiększającą odporność na zużycie i bardzo skutecznie redukującą namakanie. Dzięki temu wydłuża się efektywny czas użytkowania lin.
Opinie klientów
0.0
0 opinie