Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lina Tendon Smart 10,5 mm Standard 60m - black

409,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Lina Tendon Smart 10,5mm Standard 60m równie dobrze sprawdzi się do wspinaczki sportowej i tradowej, jak również wspinania na panelu. To optymalna długość w skały, ponieważ pozwoli na bezpieczny zjazd jak i pokonywanie dłuższych dróg. Docenią ją osoby na prowadzeniu oraz asekuranci.

Tradycja produkcji lin Tendon sięga 1949 roku, a jej misją nieprzerwanie jest budowanie firmy na wartościach, w które wierzą jej założyciele. Cieszą się z użytkowników, który wracają do swoich ulubionych produktów. Ich celem jest, by produkty były kojarzone z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Stawiają ma głębokie zrozumienie potrzeb klientów i nieustannie starają się na nie odpowiadać.

Lina pojedyncza Tendon Smart 10,5mm Standard została zaprojektowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i odpowiednich norm. Charakteryzuje się węzłowatością na poziomie 1. Na linie wiąże się zwykły węzeł, obciąża się ją ciężarem 10 kg i mierzy wewnętrzną średnicę węzła. Współczynnik jest zatem stosunkiem zmierzonej średnicy do średnicy liny. Odpowiednia wartość to łatwość w wykonywaniu operacji linowych i właściwa miękkość liny.

Lina posiada parametry o odpowiednich wartościach, co sprawia, że z powodzeniem sprawdzi się zarówno w skałach jak i na panelu. Jest zatem dobrym rozwiązaniem od różnorodnej aktywności, nie musisz zatem się ograniczać.

Typ liny: Pojedyncza
Średnica: 10,5 mm
Siła uderzenia: 7,9 kN
Ilość odpadnięć: 8
Wydłużenie dynamiczne: 35%
Wydłużenie statyczne: 5,8%
Waga: 72 g/m
Przesuw oplotu: 0,1%
Węzłowatość: 1
Przeznaczenie: Wspinaczka sportowa/tradowa
CE: 1019
Standard – udoskonalone wykończenie lin dynamicznych wykonane przy pomocy nowej technologii, która umożliwia zastosowanie środków impregnujących na wczesnym etapie produkcji.
Compact – to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE – to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA – produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d’Alpinisme UIAA).
TeNote – rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Midpoint of Rope – w środkowym punkcie lina została trwale oznaczona, w sposób, który nie powoduje jej osłabienia.
Opinie klientów
0.0
0 opinie