Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lina połówkowa Beal Opera 8,5 mm 60m x2 Dry Cover Unicore - green/blue

1 079,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Lina połówkowa Beal Opera 8,5mm 60m x2 Dry Cover Unicore charakteryzuje się bardzo niską wagą oraz wysoką wszechstronnością. Może być również stosowana w charakterze liny bliźniaczej i pojedynczej. Optymalny wybór dla profesjonalistów.

Lina dynamiczna zaprojektowana dla najbardziej doświadczonych wspinaczy poszukujących najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Niesamowicie niska waga została połączona z możliwością wszechstronnego wykorzystania liny. Z chęcią zabierzesz ją ze sobą zarówno w czasie letnich wyjazdów w skały, jak i na wspinaczkę górską.

Jedna z najcieńszych lina pojedynczych na świecie została stworzona z myślą o profesjonalistach. Jej użytkowanie wymaga dużego doświadczenia i pełnej koncentracji. W zamian otrzymujemy linę którą łatwo się prowadzi i charakteryzującą się bardzo niską wagą. Ponadto model ten może być użytkowany jako lina pojedyncza, lina podwójna lub bliźniacza. Lina wspinaczkowa Beal Opera 8,5mm 60 m Dry Cover Unicore posiada ponadto impregnację Dry Cover, która lepiej chroni oplot przed szybkim namakaniem, a także zabrudzeniem. Przekłada się to na możliwość dłuższego użytkowania liny.

Doskonały model do ekstremalnych wyzwań zarówno we wspinaczce sportowej jak i górskiej, przeznaczony dla najbardziej doświadczonych użytkowników, którzy poszukują jak najlżejszej, ale jednocześnie maksymalnie wszechstronnej i wytrzymałej liny.

Beal Opera 8,5mm 60 m x2 Dry Cover Unicore najważniejsze cechy:
  • Świetnie sprawdza się we wspinaczce sportowej i może być z powodzeniem wykorzystywana we wspinaczce górskiej;
  • Jedna z najcieńszych i najlżejszych lin pojedynczych na rynku;
  • Może być użytkowana jako lina pojedyncza, podwójna i bliźniacza;
  • Impregnacja oplotu Dry Cover zwiększa wytrzymałość liny na zabrudzenia i zamoknięcie, co przekłada się na dłuższą żywotność;

Uwaga: używana w charakterze liny pojedynczej wymaga dużej wprawy i wzmożonej kontroli. W niektórych klasycznych przyrządach asekuracyjnych przewidzianych dla większych średnic hamowanie może być zredukowane. Niektóre przyrządy samoblokujące mogą po prostu nie działać. Stosowanie modelu Opera jako liny pojedynczej zaleca się osobom z bardzo dużym doświadczeniem, po sprawdzeniu kompatybilności liny z posiadanym przyrządem.

Cena dotyczy dwóch żył liny Beal Opera 8,5 60 m Dry Cover Unicore.

Lina Pojedyncza Połówkowa Bliźniacza
Siła uderzenia 7,4 kN 5,5 kN 8,8 kN
Ilość odpadnięć 5(80kg) 18(55kg / 1 żyła) powyżej 25(80kg/ 2 żyły)
Wydłużenie dynamiczne 37% 32% 29%
Wydłużenie statyczne 8,4% 8,4% 5,1%
Waga 48 g/m 48 g/m 48 g/m
Unicore Process to opracowane przez firmę Beal specjalne połączenie rdzenia i oplotu liny zmniejszające przesunięcia pomiędzy tymi elementami i zapewniające lepszą funkcjonalność. Dzięki ograniczeniu przesunięć lina mniej pęcznieje i charakteryzuje się większą żywotnością. Liny z Unicore Process zachowują się w wielu aspektach jak liny cieńsze zapewniając jednak bezpieczeństwo i wygodę manipulacji grubszych modeli. Dodatkowo przy przerwaniu oplotu liny możliwa jest łatwiejsza ewakuacja.
Black Limit- środek liny został oznaczony nie powodującym uszkodzeń struktury, czarnym barwnikiem, dzięki czemu nie przeoczysz go w trakcie zmagań ze skałami.
Beal Dry Cover to specjalna impregnacja hydrofobowa każdego włókna oplotu. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, charakteryzuje się ona wysoką trwałością. Liny z impregnacją oplotu Dry Cover cechują się większą wytrzymałością na zużycie, zabrudzenia oraz szybkie namakanie. Przekłada się to na wydłużenie czasu użytkowania lin.
Opinie klientów
0.0
0 opinie