Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Lina pojedyncza Tendon Ambition 9,8 mm 70m Standard - bright yellow

 • 649,90
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 0,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Lina pojedyncza Tendon Ambition 9,8 mm 70m Standard świetnie spisze się podczas wspinaczki sportowej zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Lekka i niezwykle wytrzymała posiada impregnacje chroniącą przed wodą i zabrudzeniami.

Projektanci Tendon zastosowali w tej linie technologię TeNote. Polega ona na wykorzystaniu chipa NFC, który znajduje się w tym modelu i łączy się z odbiornikiem w telefonie lub komputerze. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad linami i w łatwy sposób będziesz mógł je ewidencjonować. Sprawia to, że zawsze będziesz wiedział z jaką liną masz do czynienia i co z nią się działo.

Marka Tendon to niezwykle popularny producent lin statycznych i dynamicznych, po które chętnie sięgają zarówno najbardziej rozpoznawalne twarze wspinaczkowego świata, jak i początkujący łojanci. W celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego modelu producent postanowił podzielić liny ze względu na ich przeznaczenie. W serii Ambition znajdują się najbardziej popularne modele firmy Tendon, które zachwycają swoimi technicznymi parametrami. Dynamiczna lina Tendon Ambition 9.8 mimo małej średnicy cechuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, niską wagą oraz większą ilością odpadnięć, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób, które pragną poprawiać swoje osiągi w skałach i sięgać wyżej niż do tej pory. Wyróżnia się łatwością operowania i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Lina Tendon Ambition 9.8 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników wspinaczki w skałach. Zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa w czasie pokonywania trudniejszych tras.

Specyfikacja techniczna:
Typ liny: dynamiczna/pojedyncza
Średnica: 9,8 mm
Liczba odpadnięć UIAA: 9
Siła uderzenia: 7.1 kN
Wydłużenie statyczne 6,2%
Wydłużenie dynamiczne 35%
Waga 64 g/m
Przesuw oplotu 0%
Węzłowatość 0,8
Przeznaczenie Wspinaczka sportowa
CE: 1019
EN: 892
Właściwości:
Standard — udoskonalone wykończenie lin dynamicznych wykonane przy pomocy nowej technologii, która umożliwia zastosowanie środków impregnujących na wczesnym etapie produkcji.
Compact — to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE — to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA — produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d’Alpinisme — UIAA).
TeNote — rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Midpoint of Rope — w środkowym punkcie lina została trwale oznaczona, w sposób, który nie powoduje jej osłabienia.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne