Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lina pojedyncza Tendon Ambition 9,8 mm 70m Standard - bright yellow

649,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Lina pojedyncza Tendon Ambition 9,8 mm 70m Standard świetnie spisze się podczas wspinaczki sportowej zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Lekka i niezwykle wytrzymała posiada impregnacje chroniącą przed wodą i zabrudzeniami.

Projektanci Tendon zastosowali w tej linie technologię TeNote. Polega ona na wykorzystaniu chipa NFC, który znajduje się w tym modelu i łączy się z odbiornikiem w telefonie lub komputerze. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad linami i w łatwy sposób będziesz mógł je ewidencjonować. Sprawia to, że zawsze będziesz wiedział z jaką liną masz do czynienia i co z nią się działo.

Marka Tendon to niezwykle popularny producent lin statycznych i dynamicznych, po które chętnie sięgają zarówno najbardziej rozpoznawalne twarze wspinaczkowego świata, jak i początkujący łojanci. W celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego modelu producent postanowił podzielić liny ze względu na ich przeznaczenie. W serii Ambition znajdują się najbardziej popularne modele firmy Tendon, które zachwycają swoimi technicznymi parametrami. Dynamiczna lina Tendon Ambition 9.8 mimo małej średnicy cechuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, niską wagą oraz większą ilością odpadnięć, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób, które pragną poprawiać swoje osiągi w skałach i sięgać wyżej niż do tej pory. Wyróżnia się łatwością operowania i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Lina Tendon Ambition 9.8 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników wspinaczki w skałach. Zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa w czasie pokonywania trudniejszych tras.

Specyfikacja techniczna:
Typ liny: dynamiczna/pojedyncza
Średnica: 9,8 mm
Liczba odpadnięć UIAA: 9
Siła uderzenia: 7.1 kN
Wydłużenie statyczne 6,2%
Wydłużenie dynamiczne 35%
Waga 64 g/m
Przesuw oplotu 0%
Węzłowatość 0,8
Przeznaczenie Wspinaczka sportowa
CE: 1019
EN: 892

Właściwości:
Standard — udoskonalone wykończenie lin dynamicznych wykonane przy pomocy nowej technologii, która umożliwia zastosowanie środków impregnujących na wczesnym etapie produkcji.
Compact — to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE — to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA — produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d'Alpinisme — UIAA).
TeNote — rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Midpoint of Rope — w środkowym punkcie lina została trwale oznaczona, w sposób, który nie powoduje jej osłabienia.
Opinie klientów
0.0
0 opinie