top

Lina lodowcowa Beal Rando 8 mm 30m Golden Dry - pink

234,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Lina lodowcowa Beal Rando 8mm 30m Golden Dry jest modelem, który idealnie spisuje się w charakterze pomocniczym. Dzięki efektywnie działającej impregnacji uchronisz ją przed niesprzyjającymi warunkami panującymi podczas podejmowania się turystyki lodowcowej albo na mocno eksponowanych ścianach.

Beal to znana marka, która w świecie wspinaczkowym posiada renomę sprawiającą, że wspinacze całego świata wybierają jej ekwipunek podczas najtrudniejszych wyzwań w skałach i wysokich górach. Jednym z niezbędnych elementów ekwipunku podczas turystyki lodowcowej jest lekka lina o niedużej długości.

Lina lodowcowa Beal Rando 8mm 30m Golden Dry to świetna lina bliźniacza, która zawsze zmieści się w plecaku górskim, pomagając wyjść z niejednej opresji. Idealnie spisze się na górskim szlaku, wyprawie na nartach skiturowych czy podczas eksploracji lodowca. Nieduża waga (tylko 37 g/m) sprawia, że jest częstym wyborem dla osób ograniczających wagę bagażu dźwiganego na plecach. Marka Beal posiada w swojej ofercie szeroki wybór sprzętu wspinaczkowego oraz lin. Wysoka jakość wykonania oraz stosowanych materiałów przekłada się na wysoką niezawodność w górskich warunkach oraz zaufanie, jakim wspinacze obdarzają produkty tej marki.

Lina do turystyki lodowcowej Beal Rando 8mm 30m Golden Dry - specyfikacja:

Typ: bliźniacza Waga: 37 g/ m.b. Siła graniczna: 4,2 kN (jedna żyła); 8,5 kN (bliźniacza) Ilość odpadnięć: 5 (jedna żyła); 12 (bliźniacza)

Ślizganie oplotu: 0 mm

Liny nie wolno używać do wspinaczki i alpinizmu jako liny pojedynczej.

GOLDEN DRY: Dodatkowa impregnacja rdzenia liny. Zabezpieczenie liny przed namakaniem chroni ją przed wzrostem ciężaru, a także przed ryzykiem zalodzenia w czasie zimowych wspinaczek. Od 2014 r. komisja bezpieczeństwa UIAA wprowadziła nowe wymagania, które musi spełniać lina, aby mogła uzyskać oznaczenie wodoodporności UIAA Water Repellent. Na linie przeprowadzany jest ściśle określony test. Najpierw jest ona poddawana lekkiemu zużyciu imitującemu kilkudniowe użytkowanie, a następnie jest opryskiwana wodą przez 15 minut i ważona. Liny, które zaabsorbują ilość wody ważącą maksymalnie do 5% wagi liny, są oznaczane jako UIAA Water Repellent. Liny firmy Beal posiadające impregnację Golden Dry z łatwością spełniają te trudne wymagania.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Różowy
Płeć Unisex

Lina lodowcowa Beal Rando 8 mm 30m Golden Dry - pink - opinie klientów

0.0
0 opinie