Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 13 % Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard - red
 • - 13 % Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard - red
 • - 13 % Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard - red

Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard - red

 • 449,00 390,63
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 0,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard to idealny model dla miłośników wspinaczki tradowej i sportowej, którzy od swojego ekwipunku wymagają najwyższej jakości i wytrzymałości.

Firma Tendon od wielu lat jest istotną częścią rynku outdoorowego, należąc do ścisłego grona liderów pośród producentów lin wspinaczkowych. Najwyższa jakość stosowanych materiałów oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że popularność firmy ciągle rośnie.

Pojedyncza lina Tendon Smart 10 mm 70m Standard jest jednym z podstawowych modeli w ofercie marki Tendon, który idealnie posłuży mniej zaawansowanym użytkownikom. Impregnujące wykończenie Standard zwiększa odporność liny na wodę i zanieczyszczenia, dzięki czemu ta lepiej zniesie niekorzystne warunki w terenie. Ciekawą technologią zastosowaną w tym modelu jest TeNote. Ten czip NFC łączy się z większością smartfonów oraz niektórymi komputerami wyposażonymi w czytnik, co pozwala na łatwe ewidencjonowanie liny. Sprawia to, że zyskasz informację o tym kiedy lina Tendon Smart 10 mm 70m Standard była ostatnio używana, ile odpadnięć zaliczyła oraz w jakim jest stanie. Te rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że łatwiej zapanujesz nad swoimi linami.

Specyfikacja techniczna:
Typ liny: dynamiczna/pojedyncza
Średnica: 10 mm
Liczba odpadnięć UIAA: 8
Siła uderzenia: 8 kN
Wydłużenie statyczne 5,7%
Wydłużenie dynamiczne 35%
Waga 67 g/m
Przesuw oplotu 0.1%
Węzłowatość 0,9
Przeznaczenie Wspinaczka sportowa/tradowa
CE: 1019
EN: 892
Właściwości:
Standard — udoskonalone wykończenie lin dynamicznych wykonane przy pomocy nowej technologii, która umożliwia zastosowanie środków impregnujących na wczesnym etapie produkcji.
Compact — to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE — to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA — produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d’Alpinisme — UIAA).
TeNote — rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Midpoint of Rope — w środkowym punkcie lina została trwale oznaczona, w sposób, który nie powoduje jej osłabienia.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne