Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard - red

399,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Lina dynamiczna Tendon Smart 10 mm 70m Standard to idealny model dla miłośników wspinaczki tradowej i sportowej, którzy od swojego ekwipunku wymagają najwyższej jakości i wytrzymałości.

Firma Tendon od wielu lat jest istotną częścią rynku outdoorowego, należąc do ścisłego grona liderów pośród producentów lin wspinaczkowych. Najwyższa jakość stosowanych materiałów oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że popularność firmy ciągle rośnie.

Pojedyncza lina Tendon Smart 10 mm 70m Standard jest jednym z podstawowych modeli w ofercie marki Tendon, który idealnie posłuży mniej zaawansowanym użytkownikom. Impregnujące wykończenie Standard zwiększa odporność liny na wodę i zanieczyszczenia, dzięki czemu ta lepiej zniesie niekorzystne warunki w terenie. Ciekawą technologią zastosowaną w tym modelu jest TeNote. Ten czip NFC łączy się z większością smartfonów oraz niektórymi komputerami wyposażonymi w czytnik, co pozwala na łatwe ewidencjonowanie liny. Sprawia to, że zyskasz informację o tym kiedy lina Tendon Smart 10 mm 70m Standard była ostatnio używana, ile odpadnięć zaliczyła oraz w jakim jest stanie. Te rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że łatwiej zapanujesz nad swoimi linami.

Specyfikacja techniczna:
Typ liny: dynamiczna/pojedyncza
Średnica: 10 mm
Liczba odpadnięć UIAA: 8
Siła uderzenia: 8 kN
Wydłużenie statyczne 5,7%
Wydłużenie dynamiczne 35%
Waga 67 g/m
Przesuw oplotu 0.1%
Węzłowatość 0,9
Przeznaczenie Wspinaczka sportowa/tradowa
CE: 1019
EN: 892

Właściwości:
Standard — udoskonalone wykończenie lin dynamicznych wykonane przy pomocy nowej technologii, która umożliwia zastosowanie środków impregnujących na wczesnym etapie produkcji.
Compact — to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE — to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA — produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d'Alpinisme — UIAA).
TeNote — rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Midpoint of Rope — w środkowym punkcie lina została trwale oznaczona, w sposób, który nie powoduje jej osłabienia.
Opinie klientów
0.0
0 opinie