Lifeventure SoftFibre OS Map Towel - ben nevis

95,99 zł 119,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Lifeventure SoftFibre OS Map Towel to fantastyczny element wyposażenia, który zabierzemy ze sobą podczas wyprawy w nieznane. Szybkie schnięcie oraz świetne parametry chłonięcia wody zadowolą entuzjastów wypadów w teren lub osób, które mają zamiar spędzić czas na biwaku lub kempingu.

Ręcznik Lifeventure SoftFibre OS Map Towel uszyty został na wzór mapy masywu Ben Nevis, znajdującego się w Szkocji, a będącego jednocześnie najwyższym szczytem Wielkiej Brytanii. Jego materiał cechują niezwykła miękkość oraz higroskopijność. Przy czym całość zaopatrzona została w technologię Polygiene®, która dzięki jonom srebra opóźnia rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach.

Turystyczny ręcznik powinien znaleźć się w ekwipunku każdego, kto wybiera się na wyprawę w teren lub zamierza rozpocząć biwak na łonie przyrody. Do jego uszycia użyto najwyższej klasy materiałów. Dzięki zastosowaniu tkaniny SoftFibre jest niezwykle miękki oraz cechują go wysokie parametry szybkiego schnięcia i chłonności wody. Ręcznik schnie osiem razy szybciej od jego zwykłych odpowiedników, a przy tym potrafi nasiąknąć wodą o masie równej dziewięciokrotności własnej wagi.

Szybkoschnący ręcznik Lifeventure SoftFibre OS Map Towel wykonany został przy użyciu technologii Polygiene®. Metoda ta przy pomocy nanoszenia na tkaninę jonów srebra sprawia, że rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach zostaje spowolniony. Dzięki temu ręcznik nie posiada brzydkiej woni nawet po długim czasie używania w terenie.

Lifeventure, by trafić w gusta miłośników turystycznych szlaków, postanowiło nadać ręcznikowi wyglądu mapy najwyższego szczytu Wysp Brytyjskich, jakim jest Ben Nevis znajdujący się w Szkocji. Natomiast dla lepszej funkcjonalności ręcznik zaopatrzono w pętelkę, która ułatwi powieszenie ręcznika na wieszaku lub jakimkolwiek zaczepie.

Turystyczny ręcznik Lifeventure SoftFibre OS Map Towel przyda się w każdych warunkach jakie napotkamy w trakcie przebywania pośród przyrody. Jego właściwości ułatwią nam funkcjonowanie podczas biwaków lub eksploracji turystycznych szlaków.

Lifeventure SoftFibre OS Map Towel najważniejsze cechy:
  • Wykonany z super miękkiego materiału SoftFibre Advance;
  • Niska waga własna;
  • Zaopatrzony w technologię Polygienne, która opóźnia powstawanie przykrego zapachu;
  • Schnie 8x szybciej od tradycyjnych ręczników;
  • Absorbuje 9x więcej wody niż własna waga;
  • Zaopatrzony w elastyczną pętelkę, dzięki której może zostać zawieszony na haczyku.
  • Nadruk w postaci mapy masywu Ben Nevis.

Wymiary: ok. 150 x 90 cm

Polygiene® – technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez przykrych zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie tylko powierzchni, ale całej “masy” tkaniny.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Lifeventure SoftFibre OS Map Towel - ben nevis - opinie klientów

0.0
0 opinie