top

Lifesystems

Lifesystems to brytyjski producent wyposażenia dla podróżników i wspinaczy. Apteczki, gwizdki alarmowe, namioty awaryjne, koce ratunkowe i moskitiery – wszystkie te produkty Lifesystems zapewnia sklep 8a.pl.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Podróżne, trekkingowe, kempingowe i turystyczne apteczki Lifesystems – idealnie dopasowane do potrzeb.

Podstawą oferty tego producenta są różnego typu apteczki, które zapewniają możliwość podstawowego opatrzenia ran i kontuzji z dala od cywilizacji. W zależności od potrzeb modyfikowana jest zawartość, a także wielkość apteczek, tak aby były one łatwe w transporcie i użytkowaniu. Trekkingowa apteczka Lifesystems będzie się charakteryzowała kompaktowymi rozmiarami, aby jak najmniej obciążać już i tak duży plecak. Nieco większe będą apteczki podróżne czy górskie, zawierające bardziej kompleksowe wyposażenie. Największe modele wyśmienicie sprawdzą się na kempingach. Apteczki tej marki przygotowywane są przez specjalistów, dlatego ich zawartość jest ściśle dopasowywana do najczęstszych kontuzji odnoszonych podczas danej aktywności. Wszystkie modele są starannie projektowane w Wielkiej Brytanii, aby zagwarantować maksymalną niezawodność w terenie. Odpowiednio dobierany skład apteczek pozwala wybrać model optymalnie dostosowany do podejmowanej aktywności, aby z jednej strony nie był zbyt ciężki, a z drugiej zawierał wszystkie niezbędne elementy.

Dodatkowe wyposażenie turystyczne Lifesystems.

Marka posiada w swojej ofercie również inne produkty wpływające na bezpieczeństwo podróżowania. Wśród popularnych produktów znajdują się między innymi kompaktowe namioty awaryjne, świetnie spisujące się w czasie załamania warunków pogodowych. W cieplejszych klimatach doskonale spisują się moskitiery, znacznie zmniejszające ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi przez insekty. Katalog produktów tego producenta zawiera również wiele niezbędnych drobiazgów, takich jak koce ratunkowe czy gwizdki sygnalizacyjne, niezbędne przy wzywaniu pomocy. Wysoki poziom bezpieczeństwa to Lifesystems – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór tej marki, abyś mógł zagwarantować sobie i innym pierwszą pomoc na szlaku.