Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Lekki karabinek Climbing Technology Aerial Pro S - light blue

Cena promocyjna 29,60 zł Cena regularna 37,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Lekki karabinek Climbing Technology Aerial Pro S o dużej poręczności to idealny wybór do stworzenia ekspresów marzeń. Zastosowany prosty zamek oferuje maksymalnie płynną pracę. Dopracowany korpus karabinka dobrze leży w dłoni.

Model należący do serii karabinków Aerial, które świetnie łączą w sobie ergonomię oraz niską wagę. Idealny wybór zarówno do wspinaczki tradowej, jak i sportowej. Karabinek jest często wybierany przez doświadczonych wspinaczy do tworzenia ultralekkich i niezawodnych ekspresów.

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S została zaprojektowany dla wspinaczy ceniących sobie przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo, zwracających jednak dużą uwagę na rozwiązania techniczne oraz wagę sprzętu, który muszą nosić w plecaku czy też przy uprzęży.

Korpus karabinka CT posiada kuty na gorąco, wielopłaszczyznowy profil 3D, który umożliwił znaczącą redukcję wagi karabinków. Ta zaawansowana technologia kształtowania karabinków wydaje się być przyszłością w dążeniu do produkcji lżejszego sprzętu wspinaczkowego przy jednoczesnym podnoszeniu jego wytrzymałości.

Karabinek Climbing Technology Aerial Pro S idealnie leży w dłoni. Optymalizacja kształtu oraz dbałość o ergonomię, pozwalają na łatwe manipulowanie karabinkiem. Odpowiednie wzmocnienie krawędzi najbardziej narażonych na tarcie gwarantuje zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa, które wymagane jest od sprzętu wspinaczkowego.

W karabinku zastosowano prosty zamek, który działa niezwykle płynnie. Całość wyposażono w system Catch-Free (bezząbkowy), który zapobiega przypadkowemu zaczepianiu się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy (pętle, przyrządy, szpejarki).

Climbing Technology Aerial Pro S najważniejsze cechy:
  • Idealne do stworzenia lekkich ekspresów;
  • Niska waga;
  • Dopracowany korpus wykonany w technologii kucia na gorąco;
  • Ergonomiczny kształt dobrze leżący w dłoni;
  • Płynnie pracujący prosty zamek;
  • Rozwiązanie Catch-free eliminuje haczenie o liny i taśmy;
  • Wyprodukowany we Włoszech.

Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.
Catch-Free - Specjalne profilowanie u zakończenia zamka, pozwala osiągnąć identyczny efekt jego blokowania jak klasyczny "ząbek", sprawia jednak, że obsługa karabinka jest znacznie płynniejsza w momentach wpinania czy wypinania lin, taśm, repów, kości itp. Zamek CF nie haczy się i nie utrudnia manipulacji sprzętowych.
Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem 12 kN. Dzięki temu masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.
Specyfikacja techniczna:
CE
0333
0333
EN
12275:2013 - B
12275:2013 - B
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Waga
ok. 36 g
ok. 36 g
Indywidualnie test.
V (12 kN)
V (12 kN)
Wymiary
ok. 10 x 5,7 cm
ok. 10 x 5,7 cm
Keylock
V
V
Prześwit
20 mm
20 mm
Typ
Do eskpresów
Do eskpresów
UIAA
V
V
Wytrzymałość
23.9.8 kN
23.9.8 kN
Zamek
Prosty
Prosty

Lekki karabinek Climbing Technology Aerial Pro S - light blue - opinie klientów

0.0
0 opinie