Legginsy damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants - black/turquoise

427,43 zł 569,90 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Empty XS S M L
Obwód w pasie (cm) 40-72 46-76 48-84 50-86
Obwód w biodrach (cm) 50-76 56-86 58-92 66-104
Długość nogawki od kroku (cm) 54 55 56 58
Długość całkowita (cm) 70 72 74 76

Legginsy termoaktywne damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants opierają się na połączeniu właściwości termoregulacyjnych naturalnej wełny Merino oraz technicznych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki temu przebywając w zimowym otoczeniu, nawet w skrajnie niskich temperaturach, zyskasz odpowiednie wsparcie ograniczające ryzyko niebezpiecznego wychłodzenia.

Fakt, że wełna Merino zarówno izoluje, jak i chroni przed nadmiernym przegrzewaniem legginsy X-Bionic sprawdzą się w szerokim spektrum górskich aktywności, gdy wysiłek jest maksymalny. Oznacza to, że założysz je na skitury, freeride, ale też zimowe zdobywanie szczytu, czy trekking. Ta wszechstronność wynika z niezwykle przemyślanej i dopracowanej konstrukcji tego modelu, który pozwoli stawić Ci czoła najtrudniejszym górskim próbom.

Legginsy termoaktywne damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants w większości zostały wykonane z wełny Merino, która wspierana jest przez takie rozwiązania technologiczne jak Thermosyphon®, czy 3D Bionic Sphere® System. Ich zespół zapewnia efektywną termoregulację ciała, więc wysiłek wkładany w górską aktywność będzie maksymalnie wykorzystany. Oznacza to, że ryzyko zarówno wychłodzenia, jak i nadmiernego przegrzewania zostanie ograniczone. Tak samo dobrze sprawdzi się to podczas wysiłkowego skiturowego podejścia, jak i na dynamicznym zjeździe, gdzie izolacja okazuje się ważniejsza. Jednak projektanci X-Bionic idą dalej i jako wyróżniający się w tworzeniu odzieży technicznej, oprócz rozwiązań materiałowych stosują specjalną konstrukcję materiału. Przykładem na to niech będzie wspomniana technologia Thermosyphon®, która wykorzystuje kanaliki. To nimi odprowadzany jest nadmiar wilgoci, co ogranicza przegrzewanie. Dzieje się tak ze względu na różnicę temperatur ciała i otoczenia, więc w trakcie wysiłku sprawdza się doskonale.

Legginsy termoaktywne damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants to także inne kanaliki AirConditioning Channel®, które umieszczono w okolicach ud. Ich zadaniem jest jednak zachowanie odpowiedniej wentylacji w okolicach skóry, co oddali ryzyko przegrzewania tych newralgicznych miejsc. Wełna Merino to izolacje, ale w tym modelu wspierana jest ona przez panele ISO-Pads oraz ISO-CalfPad. Znajdziesz je w różnych miejscach legginsów X-Bionic, a także na łydkach. Zapewnią one punktowe wsparcie termiczne i ochronę przed wychłodzeniem, chroniąc mięśnie przed niskimi temperaturami. Bardzo praktyczne okaże się także rozwiązanie Expansion Ribs™ powodujące optymalny ucisk ciała. Poprawia to krążenie krwi, która efektywniej dotleni mięśnie poddawane maksymalnemu wysiłkowi.

Legginsy termoaktywne damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants dzięki wełnie Merino zapewnią również jej cechy antybakteryjne. Spowolni to powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc świeżość tego modelu zachowasz przez dłuższy czas. Jednak oprócz odpowiedniej termiki legginsy X-Bionic to również maksymalna swoboda ruchów. Wynika ona z dopasowanego do kobiecej sylwetki kroju oraz elastanu pod postacią technologii AktivBund®.

Legginsy termoaktywne damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants to zaawansowana konstrukcja, w której skutecznie zrealizujesz swoje zimowe plany.

X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants - najważniejsze cechy:

 • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
 • Innerlap AirConditioning Zone® to specjalne włókno przechwytujące wilgoć, która jest następnie odprowadzana do spodni membranowych i atmosfery;
 • Wełna Merino to aktywna termoregulacja, sprzyjająca naturalnemu zachowaniu wydajności termicznej skóry;
 • Właściwości antybakteryjne *wełny Merino spowolnią powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Wełna Merino zachowuje część z izolacyjnych cech, nawet gdy jest wilgotna;
 • ISO-Pads to punktowa izolacja miejsc najbardziej narażonych na wychłodzenie;
 • ISO-CalfPad zapewnia izolację okolic łydek, więc mięśnie zyskają odpowiednie wsparcie;
 • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne na wewnętrznej stronie ud, co ogranicza ich przegrzewanie;
 • Krój o dopasowaniu do kobiecej sylwetki, to zawsze maksymalna swoboda ruchów;
 • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
 • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów kolan;
 • Wkładki udowe X-Bionic® InsulationPads™ zwiększają ochronę przed kontuzjami i skurczami mięśni;
 • Wełna Merino jest przyjemna w dotyku i nie powoduje podrażnień skóry;

Użyte materiały: 87% wełna Merino, 12% polipropylen, 1% elastan;

Wełna merino to naturalne mikrowłókno stworzone na bazie wełny merynosów australijskich. Absorbuje wilgoć, zapewniając jednocześnie dobrą oddychalność. Charakteryzuje się delikatnością, jest miękkie w dotyku oraz idealnie dopasowuje się do ciała.
Innerlap AirConditioning Zone® – to technologia przechwytująca pot ze skóry, który jest następnie magazynowany w strukturze materiału. Stąd jest on odprowadzany za pomocą kanalików, które pozwalają na jego odparowanie poprzez membranę. Jednocześnie wokół ciała pozostaje cienka warstwa wilgoci, która chłodzi organizm w trosce o ochronę przed przegrzaniem.
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
X-Bionic® InsulationPads™ – to specjalne wkładki znajdujące się na udach, które rozgrzewają mięśnie, chroniąc je przed kontuzjami związanymi z ryzykiem urazów wynikających z uprawiania aktywności w chłodnym otoczeniu.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nieskrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.

Legginsy damskie X-Bionic Apani 4.0 Merino Pants - black/turquoise - opinie klientów

0.0
0 opinie