Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Ledlenser

Ledlenser to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości oświetlenia w postaci czołówek i latarek. Wywodząca się z Niemiec marka projektuje i produkuje modele o różnorodnym przeznaczeniu, posiadając w swojej ofercie zarówno oświetlenie do codziennego użytkowania, czołówki turystyczne i sportowe, jak również latarki przemysłowe. Każdy model jest szczegółowo dopracowywany pod kątem przeznaczenia i warunków w jakich będzie pracował. Świetne latarki turystyczne Ledlenser doskonale sprawdzają się zarówno podczas rodzinnych wyjazdów, jak i wypraw górskich.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Czołówki turystyczne i lampki na rower

Znaczną część produktów marki Ledlenser stanowi oświetlenie turystyczne i sportowe. Bardzo popularne wśród miłośników biwakowania są tradycyjne latarki trzymane w ręce. Osoby wyruszające na dłuższy trekking z chęcią wyposażają się z kolei w poręczne czołówki. Umożliwią one rozbicie namiotu już po zmroku, czy przygotowanie kolacji pomimo zapadających ciemności. Osobną kategorię stanowią bardzo jasne lampki rowerowe i biegowe. Mocne oświetlenie jest niezbędne w czasie pokonywania trudnego terenu w ciemności. Silny strumień światła wyłowi z ciemności najdrobniejsze szczegóły otoczenia. Możliwość mocowania wybranych modeli na kasku pozwala w pełni wykorzystać ich możliwości. Modele te są z chęcią użytkowane zarówno przez profesjonalistów, jak i miłośników ekstremalnych wyzwań.

Latarki Ledlenser na co dzień

Niezwykle popularna jest również seria lampek oraz latarek do codziennego użytkowania. Kompaktowe modele świetnie sprawdzą się jako awaryjne oświetlenie w sytuacji awaryjnej samochodzie, kiedy przyjdzie nam dokonać drobnej naprawy w trasie. Niezawodna latarka to również niezbędny dodatek w domu. Nagłe wyłączenie prądu nie pozostawi nas już w ciemności. Latarki niemieckiej marki doskonale sprawdzają się w tych wszystkich zadaniach.

Latarki i czołówki Ledlenser to najnowocześniejsze rozwiązania

Marka posiada wiele patentów, które cały czas udoskonala, tak aby obsługa była jeszcze łatwiejsza, a parametry stały na najwyższym poziomie. Każdy produkt marki Ledlenser – czołówka czy latarka o najmniejszych rozmiarach, to w pełni dopracowane modele, które rozświetlą ciemność i nie zawiodą w trudnych warunkach. Latarki z metalowymi obudowami cechują się zwiększoną wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu posłużą jeszcze dłużej.