top

Latarka czołowa Petzl e+LITE - white/black

100,63 zł 135,99 zł
-26% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Ultralekka czołówka Petzl e+Lite jest również niezwykle kompaktowa, dzięki czemu przypadnie do gustu wszystkim, którym zależy na maksymalnej redukcji wagi i rozmiarów sprzętu. Jej niewielkie rozmiary pozwolą Ci zabrać ją ze sobą na każdą wyprawę i trzymać w kieszeni lub zakamarku plecaka, jako rezerwową lampkę w awaryjnych sytuacjach.

Podczas planowania wyprawy, należy brać pod uwagę najgorsze scenariusze, tak aby odpowiednio przygotować się do sytuacji, kiedy nie wszystko idzie po Waszej myśli. Za taką okoliczność z całą pewnością można uznać uszkodzenie czołówki, jej zgubienie, czy zwyczajne wyczerpanie baterii. Aby odpowiednio przygotować się do takich ewentualności i nie pozostać na szlaku sam na sam z wszechobecną ciemnością należy przygotować awaryjne źródło światła, które nie zawiedzie nawet w najgorszych warunkach, będzie zawsze gotowe do działania, bez względu na to ile czasu nie było uruchamiane, a przede wszystkim zmieści się w najmniejszym zakamarku plecaka lub kieszeni. W dokonaniu odpowiedniego wyboru pomocną dłoń wyciąga firma Petzl, proponując ultralekką czołówkę e+Lite będąca idealnym kandydatem na zasilenie waszego ekwipunku o awaryjne źródło światła w czasie wypraw.

Cała konstrukcja lampki jest niezwykle minimalistyczna. Elastyczna opaska została wyposażona w specjalny regulator, który pozwoli stabilnie umieścić czołówkę zarówno na głowie, jak i nadgarstku czy maszcie namiotu. Spełnia on również dodatkową funkcję, ponieważ został wyposażony w gwizdek sygnalizacyjny, który świetnie sprawdzi się w awaryjnej sytuacji.

Latarka czołowa Petzl e+Lite została wyposażona w niezwykle prosty w obsłudze przełącznik, który pozwoli dopasować wiązkę światła do własnych potrzeb. Użytkownik dysponuje szeroką wiązką światła białego w dwóch trybach pozwalających dostosować jego moc, światłem czerwonym widzianym z dużej odległości i niezaburzającym nocnego widzenia, oraz trybem stroboskopowych zarówno dla światła białego, jak i czerwonego. Ustawienie przełącznika w odpowiedniej pozycji pozwoli zablokować czołówkę i zabezpiecza przed jej przypadkowym włączeniem i rozładowywaniem baterii.

Maksymalna moc czołówki generuje światło o jasności 50 lumenów, które pozwoli oświetlić drogę w odległości 10 metrów. Imponujący jest czas świecenia, który może wynosić aż 12 godzin, co oznacza, że w przypadku rozładowania głównej czołówki, będziesz mógł bezpiecznie wrócić ze szlaku. Pokrywa czołówki ma oznaczenie szczelności w standardzie IP na poziomie X7, co oznacza, że bez problemu zniesie opady deszczu, a nawet zanurzenie. Ponadto jest odporna zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury (od -30°C do +60°C), co stanowi gwarancję tego, że lampka jest odpowiednio przystosowana do wymagających warunków atmosferycznych i terenowych.

Kompaktowa latarka czołowa Petzl e+Lite bez zarzutu sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, zapewniając zastępcze lub dodatkowe źródło światła, natomiast kiedy nie będzie potrzebna, nawet nie zauważycie jej obecności.

Petzl e+Lite najważniejsze cechy:
  • Niezwykle kompaktowa i ultralekka czołówka, która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe lub zastępcze źródło światła w awaryjnych sytuacjach;
  • Elastyczna opaska ze specjalnym regulatorem wyposażonym w gwizdek alarmowy;
  • Pokrywa o szczelności na poziomie IP X7;
  • Całośc odporna zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury;
  • Światło białe w dwóch trybach o różnych mocach (50 oraz 15 lumenów)
  • Światło czerwone widoczne z odległości 100 metrów;
  • Długość świecenia w trybie światła białego stałego wynosząca od 9 do 12 godzin (tryb min. i max. światła białego)
  • Zasilanie za pomocą dwóch baterii litowych CR2032 dołączonych do zestawu;

* Możliwość zablokowania czołówki przed przypadkowym włączeniem;
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu E02 P4
Kolor czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Petzl Sport Headlamps
Waga bez baterii ---
Waga z bateriami ok. 26 g
Zasięg maksymalny 10 m
Zasilanie 2 x bateria litowa CR2032 (w zestawie)
Zmienne tryby 5
Żarówki LED
Czas pracy Strobe: ~95 h

Petzl e+LITE - opinie klientów

0.0
0 opinie