Łapawice narciarskie Black Diamond Spark Mitts - smoke

185,38 zł 299,00 zł
38% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
XS S M L
A - - - -
B 17 18,5 - -
C 19 20 - -

Łapawice narciarskie Black Diamond Spark Mitts to wygoda połączona z funkcjonalnością. Zapewnią komfortowe ciepło oraz ochronią przed wilgocią, co pozwoli zabezpieczyć się przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi w trakcie freeride'owych wypadów narciarskich.

Łapawice Black Diamond Spark Mitts zapewniają dobre warunki chwytu dzięki wewnętrznej pięciopalczastej konstrukcji. Pozwoli to na wygodne i pewne operowanie kijkami w trakcie dynamicznych zjazdów.

Black Diamond opracował ten model z zabezpieczeniem dłoni wszystkich miłośników wypadów freeride'owych, którzy wymagają od swojego sprzętu maksymalnej funkcjonalności. Black Diamond Spark Mitts mimo tego, że są łapawicami, to wewnątrz posiadają strukturę pięciopalczastą, która zwiększa wygodę i poprawia jakość chwytu w trakcie dynamicznej jazdy na nartach. Łapawice zostały wyposażone w specjalną ochronę przed przenikaniem wilgoci do ich wnętrza. Membrana BDry™ to autorski pomysł projektantów Black Diamond, który z powodzeniem jest stosowany w wielu modelach ich rękawic. Membrana umieszczona jest pomiędzy powłoką izolacyjną rękawic a kozią skórą, z której wierzchnia warstwa została wykonana. To rozwiązanie zapewnia wysoką ochronę przed wilgocią i poprawia ochronę przed wyziębieniem dłoni.

Za zapewnienie komfortowego ciepła w trakcie górskich aktywności w łapawicach Black Diamond Spark Mitts odpowiada zaawansowana ocieplina PrimaLoft® Gold. Jest to syntetyczny materiał charakteryzujący się świetnymi warunkami termicznymi porównywanymi do właściwości naturalnego puchu. Jednak w przeciwieństwie do naturalnej ociepliny, ta syntetyczna ogrzewa nawet, gdy jest wilgotna. Poprawia to znacznie ochronę dłoni w wielu niesprzyjających sytuacjach, gdy jesteśmy wystawieni na działanie ciężkich warunków atmosferycznych w trakcie wypadu narciarskiego poza utartymi szlakami. Rekomendowany przez producenta zakres temperatur dla tego modelu wynosi -12°/-1°C, co pozwoli na aktywne górskie wyprawy przez większość sezonu narciarskiego. Łapawice zostały wykonane z wysokiej jakości koziej skóry, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz elastycznością, nie krępując ruchów dłoni w trakcie górskich aktywności. Na wierzchniej stronie łapawic Black Diamond Spark Mitts producent umieścił poduszki z pianki EVA, które absorbują wstrząsy poprawiając ochronę dłoni w wypadku przypadkowego uderzenia o kamienie lub gałęzie drzew. Dzięki regulacji za pomocą wytrzymałych rzepów wygodnie dopasujemy łapawice do dłoni.

Łapawice Black Diamond Spark Mitts zapewniają komfortową ochronę dłoni w trakcie wypadów freeride’owych w niskich temperaturach. Dzięki zastosowanym materiałom model ten jest bardzo elastyczny i nie krępuje dłoni, a także zabezpiecza je przed wilgocią z zewnątrz.

Black Diamond Spark Mitts najważniejsze cechy:
  • Ocieplina PrimaLoft® Gold izoluje przed zimnem, a także ogranicza wchłanianie wilgoci;
  • Wysoka wodoodporność dzięki technologii BDry™;
  • Łapawice wykonane z wytrzymałej i elastycznej koziej skóry;
  • Wypełnienie pianką EVA na zewnętrznej części łapawicy zwiększa ochronę dłoni przed uderzeniami;
  • Wewnętrzny podział na 5 palców zwiększa wygodę użytkowania;
  • Regulacja za pomocą rzepa pozwala na optymalne dopasowanie rękawic;
  • Wnętrze rękawicy wykonane z przyjemnego w dotyku fleec’u;
  • Rekomendowany przez producenta zakres temperatur to -12°/-1°C;
  • Logo Black Diamond na wierzchniej stronie łapawic;

Primaloft® Gold – to materiały izolacyjne zaprojektowane początkowo na użytek armii amerykańskiej. Głównym celem było odkrycie materiału równie ciepłego jak puch, ale antyalergicznego i całkowicie odpornego na grzyby i bakterie. Ekstremalnie lekkie i miękkie włókna PrimaLoft® zawierają w sobie miliony kanalików powietrza zamkniętych w drobną siateczkę. Syntetyczne włókna chłoną mniej wody, dając więcej ciepła zarówno kiedy są suche, jak i wilgotne w porównaniu do większości konkurencyjnych ocieplin
BDry™ to warstwa umieszczona pomiędzy zewnętrzną częścią rękawicy, a ociepliną, która ma za zadanie zapewnić dłoniom suchy i ciepły klimat podczas aktywności fizycznej.

Łapawice narciarskie Black Diamond Spark Mitts - smoke - opinie klientów

0.0
0 opinie