top

La Sportiva

Marka La Sportiva jest doskonale znana wśród wspinaczy i alpinistów. Oferuje obuwie wspinaczkowe i górskie, a także odzież techniczną do wielu aktywności. Najnowsze modele La Sportiva znajdziesz w sklepie 8a.pl!
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Typ produktu
    Raczki
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kompleksowa oferta obuwia górskiego

Niezwykle bogata oferta oferta marki La Sortiva obejmuje buty damskie, męskie i dziecięce projektowane z myślą o zróżnicowanym zastosowaniu. Niezależnie od przeznaczenia, obuwie zawsze należy do najwyższej światowej klasy. Produkowane przez markę La Sportiva buty wysokogórskie pozwalają zdobywać najwyższe szczyty świata. Duże doświadczenie w ich produkcji pozwala zapewnić użytkownikom zarówno klasyczne modele z naturalnej skóry, jak i nowoczesne, ultralekkie modele przeznaczone do szybkiego przemieszczania się w terenie wysokogórskim. W łatwiejszym terenie oraz na dłuższych trasach świetnie sprawdza się obuwie trekkingowe. Obecne w ofercie La Sportiva buty do biegania w terenie są używane zarówno przez zawodowców, startujących w najtrudniejszych imprezach na świecie, jak i amatorów trenujących na podmiejskich ścieżkach. Zupełnie inną kategorię stanowią buty wspinaczkowe La Sportiva. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, jak i początkujących wspinaczy, a także buty wspinaczkowe dla dzieci.

Nie tylko obuwie

Producent ten od kilku sezonów posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości odzież wspinaczkową i górską. Dzięki temu przekształcił się w markę oferującą kompleksowe wyposażenie górskie. Stosowana naturalna bawełna i swobodne kroje sprawiają, że logo tego producenta można często spotkać na bulderach i w skałach. Dbanie o najwyższą jakość produktów sprawia, że cechują się one innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką trwałością i niezawodnością. Szeroka oferta La Sportiva w sklepie 8a.pl to duży wybór i maksymalna łatwość zakupów.

Historia marki La Sportiva

Misją marki jest dostarczanie technicznych, najwyższej jakości produktów do eksploracji gór i outdooru. Od niemal stu lat oferuje wszystkim miłośnikom outdooru innowacyjne obuwie oraz odzież, które pozwalają sięgać jeszcze wyżej i dalej. Marka La Sportiva wywodząca się z niedużego górskiego miasteczka bazuje na ludziach, którzy od pokoleń z oddaniem dopracowują każdy szczegół kolejnych generacji butów górskich, zarówno tych przeznaczonych dla turystów, jak i tych dla profesjonalnych alpinistów czy himalaistów. Pomimo swego międzynarodowego zasięgu firma wciąż posiada niewielką fabrykę zatrudniającą 250 osób we Włoszech, w Ziano di Fiemme, w sercu Dolomitów. To prawdziwy fenomen wśród najbardziej znanych marek na świecie. La Sportiva posiada również swój oddział w Ameryce, w USA. Pomimo tak dużego zasięgu marka nie straciła nic ze swojej autentyczności oraz pierwotnych założeń. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań, nie tylko w sprzęcie wspinaczkowym czy trekkingowym, ale również w tym przeznaczonym do biegów górskich czy skialpinizmu. Z producenta znanego głównie z obuwia górskiego stała się marką oferującą kompleksową ofertę dla wszystkich miłośników gór, którzy uprawiają zróżnicowane aktywności zarówno latem, jak i zimą.