Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Kurtki biegowe męskie

Kurtki biegowe męskie stroje sportowe będą uzupełniały fantastycznie. Posiadają wszelkie właściwości, dzięki którym znaczne lepiej niż miejskie modele spisują się noszone w trakcie aktywnego spędzania czasu.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
 1. -35%
  Kurtka Salewa Pedroc Hybrid Alpha 2/1 Jacket - grisaille
  Kurtka Salewa Pedroc Hybrid Alpha 2/1 Jacket - grisaille
  Już od 617,44 zł Cena regularna 949,90 zł
 2. -30%
  Kurtka Salewa Pedroc Hybrid PTC Alpha Jacket - blue sapphire
  Kurtka Salewa Pedroc Hybrid PTC Alpha Jacket - blue sapphire
  Już od 601,93 zł Cena regularna 859,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Kurtki biegowe męskie cele uczynią bardziej osiągalnymi

Niepogoda może być potencjalną przeszkodą w podjęciu outdoorowych działań. Żeby nie zmuszać miłośników dynamicznego przemierzania dystansów do rezygnowania z planów, projektanci tworzą coraz to bardziej funkcjonalne kurtki biegowe męskie. Modele przeznaczone specjalnie do noszenia przy uprawianiu tego konkretnego sportu są w stanie sprostać bardzo sprecyzowanym oczekiwaniom biegaczy. Ponieważ na każdym etapie przygotowywania projektantom przyświeca myśl, by ubranie było przede wszystkim wygodne dla sprinterów czy miłośników joggingu, finalne projekty są ściśle dostosowane do ich potrzeb. Oznacza to, że ubrania szyte są ze specjalnych tkanin i mają skrupulatnie opracowaną budowę. Rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w przypadku warstw wierzchnich noszonych w trakcie wspinaczki, wędrówek czy biwaków niekoniecznie sprawdza się w technicznych ubraniach sportowych.

Na trening w czasie niepogody – kurtki biegowe męskie

W upalne dni nie ma konieczności wkładania na trening dodatkowych warstw odzieży. Jednak w przejściowych porach roku, kiedy pogoda bywa kapryśna, przydaje się ubrania wierzchnie. W czasie outdoorowego wysiłku kurtki biegowe męskie ciało osłonią przed chłodnymi podmuchami i odizolują od niesprzyjającej aury. Dlatego że projektanci wnikliwie analizują procesy zachodzące w organizmie biegaczy, opracowują propozycje świetnie odpowiadające na ich potrzeby. Wiele znanych marek proponuje swoje rozwiązania technologiczne, ale mechanizm działania – mimo często odmiennych nazw – jest często bardzo podobny. Nie warto więc sugerować się samymi nazwami, a lepiej dokładniej sprawdzić, za co określone technologie odpowiadają.

Kurtki biegowe męskie i damskie

Optymalnie wspierające biegaczy w trakcie pokonywania trasy modele wyróżniają się wygodnymi fasonami i zdolnością do zapewniania użytkownikom dobrego poziomu ochrony przed niskimi temperaturami powietrza, wiatrem i deszczem. To jedne z istotniejszych cech obowiązkowych, jakie powinny mieć i kurtki biegowe męskie i damskie. Projektanci, żeby to osiągnąć wykorzystują membrany i ociepliny. Niezależnie od tego, czy modele mają osłaniać przed wiatrem czy ogrzewać ciało są jednak równie wygodne. Nie ograniczają ruchów i umożliwiają przemierzanie kolejnych kilometrów bez dyskomfortu.

Membranowe kurtki biegowe męskie

Kurtki biegowe męskie są nie tylko funkcjonalne, ale i praktyczne. Projektowane są tak, żeby nie było problematyczne skompresowanie ich do mniejszego rozmiaru. Dzięki temu kurtkę z łatwością można zmieścić w kieszeni i mieć ze sobą, nawet jeśli w momencie rozpoczęcia biegu nie ma konieczności jej włożenia. Gdy trening trwa dłużej niż kilka kwadransów, kiedy przemierzasz dłuższe trasy, na pewno docenisz tę zaletę. W momencie gdy chłodny wiatr nagle Cię zaskoczy, nie będziesz musiał przerywać aktywności. Jeśli nie chcesz ryzykować przemoknięcia, sięgnij więc po jeden z przeciwdeszczowych modeli. Natomiast by osłonić ciało przed nieprzyjemnymi podmuchami chłodnego wiatru, weź ze sobą biegową kurtkę przeciwwiatrową. Wersja z membraną nie pozwoli Ci odczuć negatywnego wpływu wiatru na Twój organizm. Dodatkowo zapewni również oddychalność. Wraz z niwelowaniem ryzyka wychłodzenia spadnie także zagrożenie przegrzaniem.

Kurtki biegowe męskie z ociepliną

Przeciwwiatrowe kurtki biegowe męskie ciało chronią przed zimnymi podmuchami, natomiast modele ocieplane dodatkowo powodują ogrzanie. Wcale nie trzeba odmawiać sobie treningów biegowych w niższych temperaturach, jeśli można skorzystać z dodatkowej odzieży wierzchniej, która zadba o ciepło i nie będzie ograniczała ruchów. Ponieważ w zimnych częściach roku ciepło wytwarzane przez organizm w trakcie wysiłku może nie być wystarczające, warto mieć w garderobie ocieplany model kurtki biegowej. Lekka izolacja doskonale sprawdzi się jako sposób na utrzymywanie równowagi termicznej. Jej rozkład również ma znaczenie, dlatego w miejscach, których ogrzanie jest szybsze wykorzystuje się przewiewne materiały. Części bardziej izolujące od chłodu to zwykle okolice ramion i partie przednie, czyli strefy najbardziej narażone na wychłodzenie.

Kurtki biegowe męskie – popularne marki

Kurtki biegowe męskie Columbia Kurtki biegowe męskie Dynafit Kurtki biegowe męskie Patagonia Kurtki biegowe męskie Salewa Kurtki biegowe męskie Salomon
Kurtki biegowe męskie The North Face