top

Kurtki biegowe Dynafit

Kurtki biegowe Dynafit ® zostały skonstruowane z myślą o intensywnych treningach biegowych, gdzie liczy się pełna ochrona przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi oraz wysoka oddychalność membrany.
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kurtki biegowe Dynafit — zaawansowana konstrukcja

Marka Dynafit to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów obuwia i odzieży do biegów w terenie na świecie. Połączenie wieloletniego doświadczenia i najwyższej jakości materiałów sprawia, że jej produkty wybierane są przez najbardziej wymagających biegaczy i biegaczki. Kurtki biegowe Dynafit to szeroki wybór modeli o różnych właściwościach, które mają za zadanie służyć maksymalnym wsparciem dla ich użytkowników. Kurtki te są jednak nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne. Powstają w zrównoważonym procesie produkcyjnym co potwierdza niezależny certyfikat bluesign®. Wykorzystany w większości z modeli impregnat nie zawiera związków PFC — wyjątkowo szkodliwych dla środowiska naturalnego. Kurtki za sprawą swej funkcjonalności sprawdzą się jednak nie tylko podczas biegania w terenie, ale również w mieście.

Jaki model wybrać? Membrana, czy windbreaker?

Kurtki biegowe Dynafit można podzielić na dwie kategorie odzież wodoodporną, oraz taką, której głównym zadaniem będzie ochrona nas przed wychładzającym wpływem wiatru, który z nich wybrać? Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakich warunkach najczęściej biegamy. Jeśli unikasz biegów w deszczu, wystarczającym rozwiązaniem będzie odzież przeciwwiatrowa. Pozwoli ona skutecznie zminimalizować ryzyko wychłodzenia na skutek podmuchów wiatru. Brak wodoszczelności sprawia, że rozwiązanie to odznacza się niezwykle wysoką oddychalnością!  Jeśli jednak jesteś jedną z tych osób, których treningu nie odwoła nawet oberwanie chmury sięgnij po kurtki biegowe Dynafit z membranami GORE-TEX®. Te zapewnią Ci całkowitą ochronę przed przemoczeniem, wiatrem i pozwolą na uniknięcie kumulacji wilgoci powstałej na skutek wysiłku. Niezależnie od tego, na który z modeli się zdecydujesz, spakujesz go do niewielkich rozmiarów i z powodzeniem schowasz w kieszeni kamizelki biegowej.

Kurtki biegowe Dynafit w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Szeroki wybór produktów o różnej charakterystyce, lecz tym samym przeznaczeniu to gwarancja sięgnięcia po rozwiązanie idealnie skrojone pod Twoje potrzeby. W kolekcji znajdziesz zarówno męskie, jak i damskie kurtki biegowe Dynafit. Bez względu na to, po jaki model sięgniesz, zapewnisz sobie maksymalne wsparcie, oraz komfort w trakcie intensywnego wysiłku.