Kurtka The North Face ThermoBall Eco Active Jacket - l.blue/blk

496,99 zł 699,99 zł
29% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej ok. (cm) 102 108 112 124
Długość rękawa od pachy ok. (cm) 56 56 56 56

Kurtka The North Face ThermoBall Eco Light Hoodie to ciepło wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Dzięki izolacji tego modelu zyskasz ochronę przed wychłodzeniem zarówno w górach, jak i na co dzień. Całość jest również ekologiczna, gdyż wykonana z materiałów recyklingowanych, więc Twój wybór będzie przyjazny środowisku.

Ten model za sprawą zastosowania ociepliny ThermoBall™ Eco jest wysoce kompresyjny. Oznacza to, że spakujesz kurtkę do niewielkich rozmiarów i zmieścisz ją w jednej z kieszeni. Ta pełni funkcję pokrowca transportowego, więc ten model zabierzesz ze sobą do plecaka lub miejskiej torby, gdzie nie zajmie zbyt wiele cennego miejsca.

Kurtka z ociepliną The North Face ThermoBall Eco Light Hoodie jest w całości wykonana z poliestru, który ma szybkoschnące właściwości. Dzięki temu, jeżeli wilgoć na nim osiądzie, to zostanie sprawniej odparowana do atmosfery. Dodatkowo w celu ochrony ociepliny i materiału na zewnętrznej warstwie znajdziesz impregnat DWR. Nie dostrzeżesz go okiem, ale jego działanie będzie oczywiste. Sprawia on, że krople wilgoci swobodnie spłyną po materiale, nie powodując jego nadmiernego przemoczenia. Kurtka z ociepliną The North Face ThermoBall Eco Light Hoodie ma techniczną izolację ThermoBall™ Eco. Pozyskano ją z recyklingu, co wcale nie umniejsza jej izolacyjnych cech, które są na wysokim poziomie. Dzięki temu zyskasz skuteczną ochronę przed niepożądanym na szlaku wychłodzeniem, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo w górach. Powoduje to także, że z tego modelu możesz korzystać lżejszą zimą pod kurtką w funkcji warstwy pośredniej, ale i w okresie przejściowym nosząc go na wierzchu.

Bardzo ważną cechą ociepliny ThermoBall™ Eco jest fakt, że zachowuje ona część ze swoich izolacyjnych, nawet gdy jest wilgotna. Na to nie ma co liczyć w przypadku puchu, co docenisz, aktywnie wędrując w terenie. Warto dodać, że projektanci The North Face umieścili ocieplinę w specjalnych komorach, co wyklucza jej wewnętrzną migrację. Eliminuje to powstawanie lokalnych stref zimna, więc zyskasz naprawdę wysoki poziom komfortu termicznego.

Kurtka z ociepliną The North Face ThermoBall Eco Light Hoodie to model, w którym praktyczny okaże się fakt, że ocieplina ThermoBall™ Eco jest wysoce kompresyjna. Powoduje to, że możesz złożyć ten model do niewielkich rozmiarów i umieścić w jednej z kieszeni, która pełni funkcję pokrowca transportowego. Pozwoli to korzystać z kurtki The North Face wszędzie, gdzie będzie potrzebna i przenosić ją w plecaku, a nawet miejskiej torbie, gdzie nie zajmie zbyt wiele cennego miejsca. Dodatkowo ten model ma profilowany kaptur, który nie ogranicza pola widzenia i zapewnia komfort termiczny wokół głowy.

Kurtka The North Face ThermoBall Eco Light Hoodie – najważniejsze cechy:

 • Izolacja ThermoBall™ Eco zachowuje część ze swoich grzewczych cech, nawet gdy jest wilgotna;
 • ThermoBall™ skutecznie chroni organizm przed wychłodzeniem i odprowadza nadmiar wilgoci;
 • Ocieplina ThermoBall™ Eco pozyskana w drodze recyklingu;
 • Ocieplina ThermoBall™ Eco umieszczona jest w komorach, co zapobiega powstawaniu stref zimna;
 • Specjalna impregnacja hydrofobowa DWR sprawia, że materiał wolniej namaka w kontakcie z wilgocią;
 • Wygodny krój zadba o pełną swobodę ruchów;
 • Profilowany kaptur z elastyczną lamówką;
 • Kurtka jest kompresyjna i pakuje się do jednej z własnych kieszeni;
 • Kieszeń z zamkiem na piersi;
 • Dwie boczne kieszenie;
 • Elastyczna lamówka na mankietach;

Użyte materiały: 100% poliester;

Thermoball™ jest rewolucyjną syntetyczną ociepliną powstałą dzięki ścisłej współpracy The North Face z marką Primaloft®, produkującą jedne z najbardziej wydajnych materiałów izolacyjnych, między innymi dla amerykańskiej armii. W przeciwieństwie do tradycyjnego kształtu cząstek syntetycznej ociepliny, włókna Thermoball® tworzą w swym wnętrzu „kieszenie powietrzne”, w których magazynują niezbędne ciepło. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersystet Kansas, ocieplina Thermoball® daje porównywalny stopień izolacji cieplnej co naturalny puch o współczynniku sprężystości 600 cui. W rezultacie włókna Thermoball® mogą uzyskać niższą wagę, świetne właściwości izolujące od chłodu oraz dobry współczynnik sprężystości, dzięki strukturze opartych na drobnych kulkach. Włókna Thermoball® będą również odznaczać się wyższą odpornością na wilgoć, w porównaniu do tradycyjnego puchu.
Durable Water-Resistant Finish (DWR) – wykończenie materiału, które nadaje jego wierzchniej warstwie hydrofobowe właściwości. W warunkach wysokiej wilgotności powietrza czy podczas lekkiego opadu, wykończenie DWR chroni materiał przed szybkim namakaniem, opierając się cząsteczkom wody, zapewniając przez to niższą wagę materiału i lepsze właściwości izolacyjne od chłodu.

Kurtka The North Face ThermoBall Eco Active Jacket - l.blue/blk - opinie klientów

0.0
0 opinie