Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket - fire

343,99 zł 429,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket to model, który przypadnie do gustu miłośnikom trail runningu. Jest lekka oraz zapewnia swobodę ruchów. Obydwie cechy odgrywają ogromną rolę podczas treningu.

Z racji outdoorowego przeznaczania modelu projektanci zadbali, aby całość cechowała się zwiększoną wytrzymałością. Wykonano ją z nylonu, który świetnie zdaje egzamin na tym polu. Model oferuje przy tym ochronę od wiatru, aby ten nie wpływał negatywnie na odczuwany podczas treningu komfort.

Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket to model, na który możesz liczyć, jeżeli chodzi o zabezpieczenie od wiatru. Całość zatrzymuje jego podmuchy, dzięki czemu jesteś lepiej choriony od wychłodzenia. Model wykonano z nylonu, który wzmocniono konstrukcją ripstop. Za sprawą takiego rozwiania kurtka jest mniej podatna na przetarcia czy innego typu uszkodzenia mechaniczne. Daje to szansę, że będziesz cieszył się z jej użytkowania przez dług czas. Materiał korzysta także z powleczenia DWR. Impregnacja spowalnia jego namakanie w kontakcie z wilgocią.

Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket ze względu na swoje przeczenie wyróżnia się lekkością. Waga modelu nie będzie negatywnie wpływała na możliwość dynamicznego przemieszczania się. Warto także zwrócić uwagę na krój całości. Konstrukcja nie krępuje ruchów, pozwalając na cieszenie się wygodą ich wykonywania. Abyś model mógł mieć zawsze w zasięgu reki, projektanci zadbali, aby jego transport nie stanowił problemu. Kurtka mieści się do własnej kieszeni. Ważne są także paramenty oddychalności. Ten element garderoby został tak stworzony, aby całość sprawnie odprowadzała wilgoć z okolic skóry.

Patagonia Houdini Jacket to model o funkcjonalnej konstrukcji. Ma regulowany kaptur oraz wyposażony został ściągacz, dzięki temu odpowiednio dostosujesz całość do swoich preferencji. Dodatkowo wybierając kurtkę, możesz mieć pewność, że osoby, które brały udział w procesie jej tworzenia, otrzymały sprawiedliwe wynagrodzenie. Świadczy o tym certyfikat Fair Trade Certified™.

Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket to model, który który stanowi barierę dla wiatru oraz zapewnia wygodę w trakcie dynamicznego pokonywani trasy.

Kurtka Patagonia Houdini Jacket – najważniejsze cechy:

  • Wykonana z nylonu w konstrukcji ripstop dla zapewniania zwiększonej wytrzymałości;
  • Materiał pochodzący z recyklingu
  • Powleczenie DWR, które spowalnia namakanie;
  • Zapewnia ochronę od wiatru;
  • Kaptur chroniący okolice głowy;
  • Kieszeń w okolicy klatki piersiowej;
  • Krój zapewniający swobodę ruchów;
  • Mieści się do własnej kieszeni;
  • Ściągacz przy dolnej krawędzi;
  • Posiada certyfikat Fair Trade Certified™, który jest przyznawany pracodawcom oferującym godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

Użyte materiały: 100% nylon ripstop

DWR – Durable Water Repellent to specjalna impregnacja, której poddawane są wysokiej jakości materiały stosowane w odzieży technicznej i turystycznej. Nadaje ona włóknom właściwości hydrofobowych, przez co zdecydowanie wolniej namakają. Odzież z impregnacją DWR lepiej sprawdza się w szerszym zakresie warunków atmosferycznych, nie chłonąc wilgoci tak szybko, jak rzeczy z takich samych materiałów, ale bez impregnacji.

Kurtka przeciwwiatrowa Patagonia Houdini Jacket - fire - opinie klientów

0.0
0 opinie