top

Kuchenka turystyczna Esbit Alcohol Cookset Non-stick 2,35l

263,94 zł 439,90 zł
40% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kuchenka turystyczna Esbit Alcohol Cookset Non-stick stanowi funkcjonalne narzędzie, które pozwoli Ci na łatwiejsze przygotowanie posiłków w plenerze. Dzięki bogatemu zestawowi naczyń ugotujesz i zjesz ze smakiem swoje ulubione outdoorowe potrawy.

Zestaw kuchenny Esbit Alcohol Cookset Non-stick posiada specjalną warstwę we wnętrzu garnków oraz patelni, która zwiększa ochronę przed przywieraniem potraw do naczynia oraz przypadkowym przypaleniem ich. Dzięki radiatorowi i specjalnym osłonom chroniącym palnik przed wiatrem ognień kumulowany pod garnkiem będzie zapewniał optymalną energię w czasie gotowania.

W czasie górskiej wędrówki lub biwaku, który spędzasz ze znajomymi pod namiotem posiadanie funkcjonalnego i wszechstronnego zestawu do gotowania pozwoli Ci na przygotowanie smacznych posiłków, które dodadzą energii do podejmowania kolejnych wyzwań. Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset Non-stick to wieloelementowa przenośnia kuchnia, które posiada wszystkie niezbędne elementy do skutecznego przygotowywania potraw lub zagotowywania wody na kawę, czy herbatę. Model ten został wyposażony w palnik spirytusowy, który zapewnia optymalną energię do zagrzania garnka, w którym ugotujesz swoje ulubione biwakowe dania. Elementy konstrukcji zostały wykonane z anodyzowanego aluminium dzięki czemu projektanci Esbit pozbyli się wszystkich szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość przygotowywanych potraw. Utwardzane aluminium jest także bardzo odporne na uszkodzenia, a przy tym znacznie lżejsze od stali. Naczynia zestawu wolne są od szkodliwych związków BPA, co jest ważną informacją dla osób zwracających szczególną uwagę na ochronę zdrowia.

Naczynia przenośnej kuchni Esbit Alcohol Cookset zostały pokryte specjalną warstwą Non-stick, co sprawia, że w outdoorowych warunkach podczas gotowania potraw ograniczone zostało ryzyko przywierania jedzenia do garnków i patelni, co uchroni Ciebie przed ich przypaleniem. Jest to niewątpliwie istotnym udogodnieniem w przypadku, gdy przygotowujesz posiłki w plenerze, co już jest sporym wyzwaniem. Zestaw Esbit został opracowany tak, by maksymalnie ułatwić Ci proces gotowania. Wszystkie jego elementy łączą się w spójną całość, która sprawi, że wszystkie czynności związane z plenerowym kucharzeniem będą o wiele prostsze. Do niewielkiego palnika wlewa się odpowiednią ilość spirytusu, który spalając się podgrzewa garnek znajdujący się na szczycie konstrukcji. Zestaw Esbit Alcohol Cookset posiada specjalny radiator u spodu garnka, który równomiernie rozprowadza ciepło, by gotowanie przebiegało o wiele szybciej i wydajniej. W celu ochrony płomienia niemieccy projektanci Esbit wykorzystali osłonki rozpraszające wiatr, a jednocześnie doprowadzające niezbędną do gotowania ilość tlenu. Dzięki temu rozwiązaniu płomień wydostający się z palnika będzie wydajnie podgrzewał gotowane potrawy, a garnek nie będzie się wychładzał.

Garnki wchodzące w skład zestawu Esbit Alcohol Cookset Non-stick posiadają podziałkę umożliwiającą precyzyjne dozowanie płynów, a wytłoczona na nich skala jest trwała, odporna na szorowanie i wysokie temperatury. Garnki wchodzące w skład tego kompletu mogą być także stosowane z innymi palnikami- dwie obręcze radiatora sprawiają, że ultralekkie palniki o cienkich ramionach nie wpadają pomiędzy jego „żeberka”, a stabilne ustawienie garnka nigdy nie stanowi problemu. Całość pakowana jest w mocny, nylonowy woreczek z siateczki. Sznurek ze stoperem pozwala ściśle zamknąć i zabezpieczyć naczynia w czasie transportu.

Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset Non-stick to pełnoprawna turystyczna kuchnia, na której przygotujesz potrawy w czasie górskiej wyprawy lub biwaku. Po spakowaniu całość zajmuje niewielkie rozmiary, co pozwoli Ci na schowanie zestawu do plecaka podczas, gdy druga osoba będzie nieść ze sobą namiot.

Esbit Alcohol Cookset Non-stick najważniejsze cechy:
 • Mosiężny palnik spirytusowy z wygaszaczem płomienia.
 • Podstawa oraz osłona palnika, kompatybilne z wszystkimi naczyniami kompletu.
 • Dwa garnki do gotowania o różnych pojemnościach posiadające podziałkę ułatwiającą dozowanie płynów oraz radiator;
 • Pokrywki o rozmiarze odpowiednim dla obu ww. naczyń.
 • Patelnia, posiadająca u spodu specjalne karbowanie, które zabezpiecza ją przed ześlizgiwaniem się z palników o mniejszej średnicy;
 • Chwytak kompatybilny z garnkami i patelnią.
 • 2 talerze, wykonane z lekkiego i bardzo trwałego tworzywa;
 • „Łapka” kuchenna, pomocna w przenoszeniu gorących naczyń oraz stabilizująca chwytak w trakcie transportu (zabezpiecza tym samym wnętrze naczyń przed odrapaniem).
 • Elementy zestawu pokryte zostały warstwą Non-stick, która ogranicza możliwość przywierania i przypalenia jedzenia;
 • Naczynia zestawu wolne są od szkodliwych związków BPA;
 • Do zestawu dołączony jest worek transportowy;

Wymiary elementów zestawu:

Element: Pojemność: Wymiary:
Duży garnek 2,35 l ok. 195 x 108 mm
Mały garnek 1,8 l ok. 185 x 90 mm
Patelnia --- ok. 185 x 33 mm
Talerz --- ok. 161 x 11 mm
Wymiary złożonego zestawu: ok. 20 x 13 cm; Waga z pokrowcem: ok. 1100 g;
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Kuchenka turystyczna Esbit Alcohol Cookset Non-stick 2,35l - opinie klientów

0.0
0 opinie