Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 25 % Kuchenka Primus Multifuel III
 • - 25 % Kuchenka Primus Multifuel III
 • - 25 % Kuchenka Primus Multifuel III

Kuchenka Primus Multifuel III

 • 789,00 591,75
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 0,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Primus Multifuel III to niezawodny palnik działający z wieloma rodzajami paliwa. Zapewni ciepły posiłek w najodleglejszych zakątkach świata i w warunkach, które znacznie odbiegają od idealnych.

Primus to marka znana ze sprawdzonych konstrukcji, która cały czas ulepsza swoje produkty, zgodnie z doświadczeniami zdobywanymi przez podróżników sprawdzających ekwipunek w najtrudniejszych sytuacjach. Tak powstała również kolejna wersja doskonale znanej kuchenki turystycznej Primus Multifuela, w której zmiany pozwoliły na zwiększenie jej wszechstronności i wygody użytkowania.

Konstrukcja całej kuchenki zapewnia wysoką stabilność garnków w czasie gotowania dzięki szeroko rozstawianym nóżkom. Wycięte w nich otwory nie wpływają znacząco na sztywność całości, ale drastycznie zmniejszają wagę kuchenki. Zastosowane na podpórkach ząbki zapobiegają łatwemu przesuwaniu się garnka, dzięki czemu ryzyko, że spadnie w trakcie mieszania potrawy są naprawdę minimalne. Całość na czas transportu składa się do niewielkich wymiarów nie zajmując, potrzebnego na inny sprzęt, miejsca w plecaku.

Najważniejszą cechą kuchenki Primus Multifuel jest jednak jej wszechstronność. Może być zasilana wieloma rodzajami paliwa, takimi jak między innymi rafinowana benzyna, benzyna, ropa, nafta, a nawet paliwo lotnicze. Mocny płomień gwarantuje pracę nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dla łatwego rozróżnienia dysz do poszczególnych rodzajów paliw są one wyraźnie zaznaczone. Ponadto przygotowano dla nich miejsce w konstrukcji kuchenki, tak aby te, które nie są w danej chwili używanie nie zgubiły się zbyt łatwo.

Primus Multifuel III to optymalna propozycja dla osób wybierających się na duże wysokości lub na trekkingi w niedostępne rejony świata. Jego niezawodność i wszechstronność, oraz możliwość użytkowania niemal z każdym napotkanym paliwem sprawiają, że sprawdzi się w ekstremalnych sytuacjach, gdzie inne modele okażą się niewystarczające.

W skład zestawu wchodzą:

 • Kuchenka Primus Multifuel III;
 • Narzędzie multi-tool;
 • Pokrowiec transportowy;
 • Osłona przeciwwietrzna;
 • Osłona termiczna;
Moc 2700 W
Przybliżony czas zagotowania 1l wody 3:10/4:30 (+ wstępne rozgrzanie 0:40)
Ilość osób 1-4

Wymiary po złożeniu: ok. 11 × 10 × 9 cm;
Wymiary po rozłożeniu: ok. 17 × 17 × 10,5 cm;
Wymiary w worku: ok. 17 × 13 × 9 cm;
Waga palnika: ok. 370 g;
Waga multitool i smaru: ok. 49 g;
Waga pompki: ok. 101 g;
Waga osłony: ok. 84 g;
Waga pokrowca: ok. 68 g;
Waga zestawu: ok. 672 g;

Załączniki:

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne