top

Książka Nanga Parbat Śnieg

27,99 zł 39,99 zł
-30% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Książka Nanga Parbat Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia to obowiązkowa pozycja dla fanów górskiego reportażu. Jej autorzy Dominik Szczepański i Piotr Tomza w tym tomie relacjonują wyprawę podjętą przez 5 zespołów, która miała za cel zdobycie zimą tytułowej góry. Nowatorsko prowadzana narracja sprawi, że nawet nie zauważysz, kiedy skończysz czytać książkę, która wciąga na długie godziny.

Dominik Szczepański i Piotr Tomza to niezależni dziennikarze, który śledzili dwie wyprawy próbujące zdobyć Nanga Parbat zimą. Dzięki temu otrzymasz bardzo szczegółową relację pokazującą różnice i podobieństwa zespołu polskiego i międzynarodowego. Jest to na pewno ciekawsza pozycja na rynku, która dotyczy himalaistycznej „kuchni” i pokazuje, jak naprawdę wygląda ekstremalne życie poddawane najtrudniejszej próbie.

Książka Nanga Parbat Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia przedstawia tak naprawdę historię, góry, na której śmieć poniosło wielu światowych wspinaczy. Na niej brata stracił Reinhold Messne, tu także zginął Tomek Mackiewicz. Jednak opowieść przedstawiona w tej pozycji rozgrywa się na przełomie 2015 i 2016, kiedy Czapkins jeszcze żył i brał udział w tej wyprawie wraz z Adamem Bieleckim, i Markiem Klonowskim. Jest to więc relacja, gdzie tomek jawi się jako postać nadal obecna w historii górskiej wspinaczki, co na pewno pozwoli zgłębić jego osobowość i zrozumieć wydarzenia, które doprwoadziły do wielkiej tragedii polskiego himalaizmu, gdy nie udało się go uratować. Autorzy książki śledzili dwie wyprawy udające się zimą na Nangę, gdzie obok polaków wystartowali Simone Moro, Alex Txikon i Muhammad Ali „Sadpara”. W świecie himalaizmu było wielkie wydarzenie, gdyż Nanga Parbat jawi się jako jedna z trudniejszych do zdobycia gór.

Książka Nanga Parbat Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego fana himalaizmu, gór jako takich i rzetelnie przygotowanych reportaży.

ISBN: 978-83-268-2387-9;
Ilość stron: 320;
Okładka:: twarda;
Format: 227 × 22 × 181 mm;
Autor: Dominik Szczepański, Piotr Tomza;

Specyfikacja techniczna:
Kolor granatowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Agora Books
Wymiary ~ 22,7 × 2,2 × 18,1 cm

Agora Nanga Parbat - opinie klientów

0.0
0 opinie