top

Książka Cytaty Gór 1 - Potęga Gór

27,05 zł 32,99 zł
-18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Książka Cytaty Gór 1 - Potęga Gór autorstwa Krzysztofa Mikuckiego oczaruje pięknymi ilustracjami i skłoni do przemyśleń, dzięki zamieszczonym w niej cytatom. Stanowi obowiązkową pozycję dla wszystkich miłośników przemierzania szlaków, wspinaczki, trekkingów i podbijania kolejnych szczytów.

Książka „Potęga Gór” stanowi pierwszy tomik z serii „Cytaty Gór” i koniecznie musi znaleźć się na półkach wszystkich amatorów górskich wypraw, miłośników tematycznej literatury, a także stałych bywalców festiwali i imprez górskich. Piękne ilustracje i cytaty zainspirują Cię do dalszych działań i skłonią do refleksji. Seria „Cytaty Gór” będzie stanowiła niepowtarzalny pretekst do zbierania autografów sportretowanych gwiazd alpinizmu i stworzenia unikalnej kolekcji podpisów oraz dedykacji.

Książka „Potęga Gór” wydawnictwa Góry Books to:
  • Pierwsza tego typu seria w Polsce;
  • Blisko 500 złotych myśli największych tuzów wspinaczki z Polski (m. in. Kinga Baranowska, Jerzy Kukuczka, Wojtek Kurtyka, Wanda Rutkiewicz, Krzysztof Wielicki) i ze świata (Kurt Diemberger, Lynn Hill, Alex Huber, Reinhold Messner, Simone Moro, Edurne Pasaban);
  • Cytaty wybrane z prawie 200 książek i artykułów;
  • 40 unikalnych, całostronicowych portretów największych gwiazd alpinizmu oraz wybitnych górskich publicystów.

Praktykowany przeze mnie alpinizm jest owocem zakochania, prawdziwej pasji miłosnej i sentymentu względem tego, co mnie wzrusza, pozwala szybować myślom i akceptować ryzyko, jakie pociąga za sobą moją miłość.

Simone Moro

Piękno gór, które jak sprawne pociągnięcie pędzla po palecie nerwów zacheca do twórczości. Sztuka jest ideą, za którą ani życia, ani losu nie szkoda. Trzeba tylko zdecydować się na tej jeden krok na granicy ryzyka, na granicy własnych możliwości... Na ten stopień wolności osiągalny dla każdego, na który jednak nie każdy się decyduje.

Denis Urubko

Żaden szczyt, na który się wspinam, nie jest celem sam w sobie, lecz etapem w mojej wędrówce przez życie.

Anna Lichota

Góry nie są i nie mogą być czymś banalnym i zwyczajnym. Wymagają szczególnej motywacji. Chcą być kochane i pożądane. Nie zaś konsumowane jak jakiś produkt.

Anna Sauvy

Wychodząc w góry, uruchamiamy nie tylko rozwagę, ale i odwagę. Przewaga „rozwagi” prowadzi do przesadnej lękliwości, do swoistego kunktatorstwa w ocenie własnych możliwości. Przewaga „odwagi”prowadzi do brawury, do niepotrzebnego przekraczania granicy ryzyka. Całą sztuką jest połączenie tych dwóch elementów.

Michał Jagiełło

Prawdziwi alpiniści muszą być przede wszystkim twardzi, nie rezygnować w obliczu trudności, nie wyłamywać się łatwo. Muszą mieć naturalną potrzebę walki.

Krzysztof Wielicki
Specyfikacja techniczna:
Kolor biały
Płeć Męskie

Cytaty Gór 1 - Potęga Gór - opinie klientów

0.0
0 opinie