top

Krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml

58,49 zł 64,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml to odpowiedź na potrzeby mieszkańców miast, którzy oczekują najlepszej ochrony swojej skóry. Pyły PM 2,5 i 10, metale ciężkie, spaliny, zimny wiatr, suche powietrze, nagłe załamania pogody… w mieście też jest ciężko. Inaczej niż w górach, ale skóra również dostaje w kość, co gorsza – szkodliwymi związkami chemicznymi. Ale jest krem Manaslu Outdoor, który chroni, nawilża, ujędrnia, czyli po prostu ratuje ją przed gorszej jakości miejskim powietrzem.

Są kremy górskie, na rower, dla skóry młodej, starzejącej się, czy tej ze skłonnościami do wysuszania, ale pewnym novum jest krem do miasta. Jednak jest to preparat potrzebny, gdyż codzienność stawia naszej skórze trudne wyzwania, które nieco odbiegają od tych typowo outdoorowych, ale wymagają również zdecydowanej odpowiedzi. Ten krem sprawi, że skóra odżyje, nie będzie tak przemęczona i przede wszystkim zyska ochronę przed tymi wszystkimi paskudztwami, z którymi musimy stykać się w miastach. Z tego preparatu skorzystasz, chodząc pieszo do pracy, dojeżdżając do niej na rowerze, czy spacerując rekreacyjnie po parku.

Krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml jest w 100% vege, a jego skład w większości tworzą certyfikowane elementy naturalne. Dzięki temu bez obaw możesz go nakładać na swoje miejskie wojaże i mieć do niego pełne zaufanie. A te wynika ze składu, który marka Manaslu Outdoor dla Ciebie skóry przygotowała. Jednak zanim do niego przejdziemy, zacznijmy od światła ultrafioletowego. Potrafi ono powodować przedwczesne starzenie skóry oraz bolesne poparzenia. Dlatego ten krem oferuje ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB na poziomie SPF 30. W warunkach miejskich sprawdzi się on w pełni i skutecznie zabezpieczy Cię przed powszechnym, aczkolwiek bardzo uciążliwym światłem ultrafioletowym.

Teraz przejdźmy do konkretów, czyli do składu kremu Manaslu Outdoor. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o ekstrakcie z żeń–szenia, jabłka, brzoskwini, pszenicy i jęczmienia. Sporo tego, prawda? Ale ma to sens, gdyż ta naturalna mikstura chroni skórę przed metalami ciężkimi, szkodliwymi substancjami unoszącymi się w powietrzu, ale przede wszystkim przed cząsteczkami PM 2,5, PM 10. Te w ostatnich latach stały się wyznacznikiem jakości życia w miastach i wydaje się, że jeszcze przez długi czas od nich nie uciekniemy, W tym celu krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml jest w 100% vege, okazuje się najlepszym wyborem. Stabilizuje on bowiem ściany komórek, więc nie chłoną one tak łatwo szkodliwych związków unoszących się wokół nas.

Olej z marakui i winogron zapewni odpowiednie nawilżenie skóry, która gdy wyschnie, boli i pęka. Dodatkowo ta część składu dotlenia i poprawia jędrność skóry poprzez ograniczenie utraty wody z niej. Krem Manaslu Outdoor to również ekstrakt z jarmużu dostarczający odmładzających i odświeżających skórę witamin A i C. Dodatkowo ten element składu powoduje, że na skórze nie widać tak bardzo skutków stresu, a ten w mieście stał się przecież nieodłącznym elementem życia…

Na koniec krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml zawiera w sobie hiauloronian sodu wielkocząsteczkowego. Jest to preparat, którego nazwę pewnie przeleciałeś wzrokiem, nie zapoznając się z nią zbyt dokładnie, bo jest za długa, ale jego działanie jest bardzo ważne. Przyśpiesz on bowiem odbudowę naskórka, więc pozytywnie wpływa na regenerację. Ta obok ochrony jest najważniejsza, gdyż skóra, by pozostała zdrowa musi odpowiednio się zmieniać i dostosowywać do warunków, a Manaslu Outdoor po prostu to ułatwia.

Krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml – najważniejsze cechy:

 • Krem z ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB na poziomie SPF 30;
 • Wskaźnik UV zabezpieczy skórę przed poparzeniami i przedwczesnym starzeniem;
 • Olej z marakui i winogron nawilży i dotleni skórę, co zwiększy jej jędrność i ograniczy utratę wody;
 • Kompleks ekstraktów zapewnia ochronę przed cząsteczkami PM 2,5, PM 10, czy metalami ciężkimi;
 • Hiauloronian sodu wielkocząsteczkowego przyśpiesza odbudowę naskórka;
 • Ekstrakt z jarmużu to witamina A i C, które chronią przed wolnymi rodnikami i odświeżają skórę;
 • Ten krem silnie nawilża skórę, co w trudnym miejskim otoczeniu jest dla niej bardzo istotne;
 • Preparat opracowano tak, by szybko się wchłaniał i nie zatykał porów;
 • Można go stosować pod makijażem;
 • Krem nie powoduje bielenia odzieży;
 • Krem jest 100% vege;

Pojemność: 40 ml;

Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Krem Manaslu Outdoor City Outdoor SPF 30 40 ml - opinie klientów

0.0
0 opinie