Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Kovea

Kovea to marka powstała z potrzeb wspinaczy i podróżników, którzy nie mogli znaleźć na rynku produktów w pełni ich satysfakcjonujących. W dniu dzisiejszym jest marką powszechnie rozpoznawaną i szanowaną, z którą współpracują rozliczni światowi producenci korzystając z jej doświadczeń i pomysłów. To jeden z największych koreańskich dostawców na rynku outdoorowym. Sukcesywnie powiększana oferta obejmuje obecnie wiele akcesoriów turystycznych niezbędnych zarówno na kempingu, jak i podczas górskich ekspedycji.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Kovea to szeroki wybór palników turystycznych i ekspedycyjnych.

Trzon oferty tego producenta stanowią dopracowane w najdrobniejszych szczegółach kuchenki i palniki turystyczne. Duże zróżnicowanie w zakresie ich konstrukcji sprawia, że łatwo można znaleźć kuchenkę turystyczną idealnie dopasowaną do uprawianej aktywności. Ultralekkie palniki składające się do minimalistycznych wymiarów doskonale sprawdzają się we wspinaczce oraz w trakcie samotnych wypraw. Palnik z wstępnym podgrzewaniem gazu to optymalny ratunek na większych wysokościach, a także przy umiarkowanych temperaturach. Najbardziej rozbudowany jest w ofercie Kovea palnik wielopaliwowy, który gwarantuje pewne źródło ciepła podczas ekspedycji, na których dostęp do tradycyjnych kartuszy gazowych jest mocno utrudniony lub niemożliwy. Do oferty dołączył również kompaktowy system do szybkiego zagotowywania wody wyposażony w specjalnie zaprojektowany garnek z napromiennikiem. Model ten pozwala przygotować wrzątek w mgnieniu oka, idealnie sprawdzając się do przygotowywania liofilizatów oraz gorących napoi podczas krótszych postojów na szlaku.

Pozostałe akcesoria dla miłośników trekkingu i górskich wypraw.

Marka Kovea produkuje obecnie wiele dodatkowych produktów turystycznych. Wśród nich na pewno wyróżniają się naczynia i garnki turystyczne przystosowane do użytkowania w czasie wypraw i na kempingach. Nowoczesne materiały i świetny design skutecznie przyciągają nowych użytkowników. Do kompletnej oferty tego producenta nie mogło w niej oczywiście zabraknąć takiego elementu, jak kartusze gazowe. Wysokokaloryczna mieszanka gazów doskonale zasila wszystkie palniki Kovea, niezależnie od tego, dokąd prowadzi Twój szlak. W ofercie tego producenta znajdują się także uzupełniające akcesoria trekkingowe, wśród których wyróżnić można między innymi wytrzymałe stuptuty, czy lekkie, rozkładane krzesełka kempingowe.