Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Koszulka z krótkim rękawem Marmot Pom Pom Tee S/S - navy heather

Już od 135,20 zł Cena regularna 169,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka z krótkim rękawem Marmot Pom Pom Tee została wyprodukowana przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. Dodatkowo połączenie poliestru z bawełną nadaje jej wielu zalet. Zapewnia wentylację oraz lepiej sprawdza się w obszarze oddychalności.

Koszulka Marmot jest lekko dopasowana do ciała i zapewnia odpowiedni komfort podczas noszenia. Śmiało może być używana na co dzień, jak i podczas rekreacyjnych aktywności czy spacerów. Jej design umożliwia stworzenie wielu dopracowanych pod względem wizualnym outfitów.

Koszulka z krótkim rękawem Marmot Pom Pom Tee S/S jest modelem, który powstał z połączenia dwóch materiałów – bawełny oraz poliestru. Warto zwrócić uwagę na fakt, że syntetyczne włókna pozyskano w drodze recyklingu. Ponownie wykorzystując tworzywo, zadbano o stan środowiska naturalnego. Takie podejście przyczynia się od zmniejszania zanieczyszczania gleb oraz rzek. Dodatkowo możesz mieć także pewność, że na każdym etapie produkcji koszulki, zwrócono uwagę, aby był on bardziej przyjazny dla środowiska. Świadczy o tym certyfikat Bluesign®, którym model został odznaczony.

Poliester w modelu pełni kilka funkcji. Dzięki niemu t-shirt jest bardziej wytrzymały niż tradycyjne bawełniane koszulki. Dodatkowo za jego sprawą całość lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci z okolic skóry. Przekłada się to na odczuwanie przyjemnego klimatu przy ciele przez długi czas. Zastosowanie bawełny nadaje koszulce natomiast przyjemnego w dotyku wykończenia i gwarantuje odpowiednią wygodę noszenia. T-shirt zapewnia również cyrkulację powietrza. Cały czas następuje jego wymiana, dzięki czemu temperatura pod materiałem jest bardziej przyjemna. Konstrukcji całości dopełnia duża grafika na przodzie. Za jej sprawą model cechuje się dopracowanym casualowym designem.

Koszulka z krótkim rękawem Marmot Pom Pom Tee S/S powstała w standardzie Bluesign®. Będą z niej zadowoleni wszyscy ci, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego.

Marmot Pom Pom Tee S/S najważniejsze cechy:

  • Materiał wyprodukowany przez lidera ekologicznej produkcji tekstyliów – *Thread-;
  • Wykonana częściowo z poliestru pochodzącego z recyklingu;
  • T-shirt należy do grupy ekologicznych produktów Marmot UpCycle®;
  • Wyprodukowana według przyjaznych środowisku standardów Bluesign®;
  • Włókna bawełny dla większego komfortu;
  • Lekko dopasowany krój zapewnia wygodę;
  • Duża grafika z przodu.

Użyte materiały: 50% poliester, 50% bawełna.

Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Marmot UpCycle® – to grupy produktów, które wytworzone zostały przy współudziale materiałów pochodzących z ponownego odzyskania (recyklingu) czy naturalnych upraw ekologicznych – w przypadku odzieży zawierającej włókna bawełny. Dzięki tym zabiegom, powstanie tego produktu w mniejszym stopniu obciążyło naturalne środowisko.
Thread™ – firma zajmująca się przetwórstwem sztucznych odpadów w postaci plastikowych butelek na syntetyczne włókna, z których wytwarzane są tkaniny. Z wyrobów Thread™ korzystają obecnie czołowe marki odzieżowe, co sprawia, że marka stała się liderem na rynku ekologicznego przetwórstwa, zapewniając bezpieczeństwo w produkcji i ponownym wykorzystaniu materiałów.

Koszulka z krótkim rękawem Marmot Pom Pom Tee S/S - navy heather - opinie klientów

0.0
0 opinie