Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Koszulka turystyczna Patagonia Cap Cool LW Shirt - classic navy

Już od 132,30 zł Cena regularna 189,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej (cm) 94 98 114 118
Długość całkowita (cm) 67 69 73 75

Koszulka turystyczna Patagonia Cap Cool LW Shirt to model trekkingowy, w którym wybierzesz się na szlaki w ciepłe letnie dni, ale także w zimniejsze nosząc ją jako pierwsza warstwę górskiego stroju pod bluzą. Ta outdoorowa wszechstronność tej konstrukcji potwierdzona została nowoczesnymi technologiami materiałowymi zwiększającymi komfort ze wszystkiego czego się podejmujesz.

Ten model pozwoli na podejmowanie się kilkudniowych trekkingów, co na pewno przypadnie do gustu wędrowcom zabierającym w góry jedynie taką odzież, którą można nosić przez dłuższy czas. Wynika to z faktu zastosowania tutaj antybakteryjnego wykończenia Polygiene®, na skutek którego spowolnione zostaje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu dłużej możesz cieszyć się świeżością wokół skóry, więc zabierzesz ze sobą mniejszą ilość bardziej funkcjonalnych elementów outdoorowej garderoby.

Koszulka Patagonia L/S Cap Cool LW Shirt wykonana została w całości z szybkoschnącego poliestru, którego oddychalność jest tak samo praktyczna na szlaku, jak i w mieście, więc oddalisz od siebie ryzyko nieprzyjemnego przegrzewania, co jak wiemy zwiększa efektywność wędrówki. Jednocześnie wsparte to zostało impregnatem miDori™ bioSoft, który poprawia właściwości szybkoschnące syntetycznego materiału, więc w trakcie odpoczynku na szlaku całość o wiele skuteczniej pozbywa się wilgoci. Koszulka Patagonia to także ochrona przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, co wynika z zastosowania tutaj wykończenia Polygiene®. Jego antybakteryjne właściwości znacznie podnoszą odczuwany komfort sprawiając, że świeżość wokół ciała zachowasz przez dłuższy czas, co tak samo praktyczne okaże się na szlaku, jak i w mieście. Pozwoli to także na włożenie do górskiego plecaka lub torby podróżnej mniejszej ilości bardziej funkcjonalnej odzieży.

Koszulka turystyczna Patagonia Cap Cool LW Shirt to również maksymalna wygoda wynikająca z zastosowania przylegającego do sylwetki kroju Slim Fit, co także przełoży się na zachowanie niezbędnej swobody ruchów. Pozwoli to na efektywne operowanie kijkami trekkingowymi, sięganie do plecaka oraz zapewni ogólne uczucie wygody na każdym stawianym kroku. Koszulka posiada certyfikat Fair Trade Certified™ oznaczający, że marka Patagonia wyraźnie wyłamuje się ze złego trendu wyzysku pracowników fabryk odzieżowych. Każdy z nich został uczciwie wynagrodzony za swoją pracę, więc nie będziesz mieć kaca moralnego w związku z dokonanym wyborem. Pozwoli to na podejmowanie się dowolnych aktywności z czystym sumieniem. Koszulka Patagonia

Koszulka Patagonia L/S Cap Cool LW Shirt

Patagonia Cap Cool LW Shirt najważniejsze cechy:
  • Koszulka wykonana z oddychającego poliestru ograniczy ryzyko szybkiego przegrzewania;
  • Technologia miDori™ bioSoft przyśpiesza odprowadzanie wilgoci, co zachowanie przyjemnego klimatu przy skórze;
  • Antybakteryjne wykończenie tkaniny w technologii Polygiene® zapobiega szybkiemu powstawaniu nieprzyjemnych zapachów;
  • Koszulka posiada certyfikat Fair Trade Certified™ oznaczający uczciwą płacę za pracę bez stosowania metod wyzyskiwania;
  • Wygodny krój Slim Fit to maksimum swobody poruszania się i przyjemnie przylegająca konstrukcja;
  • Koszulka wykonana w standardzie bluesign®;
  • Ograniczona liczba szwów dla większego komfortu poruszania;

Użyte materiały: 100% poliester;

Polygiene® – technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez przykrych zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie tylko powierzchni, ale całej “masy” tkaniny.
Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży oraz rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Koszulka turystyczna Patagonia Cap Cool LW Shirt - classic navy - opinie klientów
0.0
0 opinie