Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee - black

90,99 zł 129,99 zł
30% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee to synonim wysiłkowej wszechstronności, co pozwoli korzystać z niej na biegach terenowych, czy podczas wypadu na siłownię. Gdziekolwiek z tym modelem się wybierzesz, to zachowasz sporo z oddychalności skóry, a to jest istotna ochrona przed męczącym przegrzewaniem.

Ten model wyposażono w technologię antybakteryjną, która spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Jest to bardzo praktyczne, gdyż z koszulki Salomon możesz korzystać przez dłuższy czas, ciesząc się jej świeżością. Dzięki temu nie musisz jej tak często prać, co w przypadku odzieży treningowej jest ważne, więc nie traci ona swoich właściwości tak szybko.

Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee ze względu na to, że będzie wykorzystywana podczas różnych form wysiłku fizycznego, jest wykonana w całości z poliestru. Nie jest to jednak zwykły materiał, a specjalny splot opracowany w technologii Advanced Skin Active Dry. Wykorzystuje ona w jeszcze wydajniejszy sposób zdolność syntetyka do zachowania sporej części z naturalnej oddychalności skóry. Dla użytkowniczki koszulki do biegania Salomon oznacza to, że zjawisko męczącego przegrzewania zostanie zredukowane. Dzięki temu możesz biegać lub trenować efektywniej i dłużej, na co nie można liczyć w przypadku modeli bawełnianych. Dodatkowo koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee ma cechy szybkoschnące. Przyda się to kiedy zapocenie jest ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę i przez dłuższy czas chcesz utrzymać komfortowo suchy klimat.

Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee to również technologia Polygiene® oferująca właściwości antybakteryjne. Dzięki nim możesz przez dłuższy czas utrzymać ten model w świeżości, gdyż spowolnione zostanie powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Tak samo dobrze sprawdzi się to w terenie, jak i w mieście, kiedy codziennie wybierasz się na siłownię i nie chcesz tak często prać koszulki Salomon. Na sam koniec warto wspomnieć o wygodzie, która jest tu zapewniana przez dopasowany do kobiecej sylwetki krój Active Fit. Uzyskasz za jego sprawą, to co podczas wysiłku niezbędne, czyli maksymalną swobodę ruchów, bez której trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek aktywność.

Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee to komfort i wygoda, które pozwolą na łatwiejsze realizowanie sportowych planów.

Koszulka Salomon Coment SS Tee – najważniejsze cechy:

  • Koszulka treningowa damska wykonana w całości z szybkoschnącego poliestru;
  • Technologia Advanced Skin Active Dry zachowuje część z naturalnej oddychalności skóry;
  • Advanced Skin Active Dry ogranicza przegrzewanie, co pozytywnie wpływa na efektywność biegu;
  • Antybakteryjne wykończenie tkaniny w technologii Polygiene® zapobiega szybkiemu powstawaniu nieprzyjemnych zapachów;
  • Wygodny krój Active Fit o dopasowaniu do kobiecej sylwetki;
  • Konstrukcja koszulki nie ogranicza Cię w niczym, zapewniając maksymalną swobodę ruchów;

Użyte materiały: 100% poliester;

Salomon Advanced Skin Active Dry – to grupa materiałów stosowana w odzieży technicznej i sportowej przeznaczonej do intensywnej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się doskonałym odciąganiem wilgoci z powierzchni skóry i przekazywaniem jej do dalszych warstw materiału, gdzie może szybko wyparować. Odzież z technologią Salomon Advanced Skin Active Dry pozwala łatwiej utrzymać w pobliżu skóry komfortowy klimat nawet w czasie dużego wysiłku.
Polygiene® – technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez przykrych zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie, tylko powierzchni, ale całej “masy” tkaniny.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie

Koszulka treningowa damska Salomon Coment SS Tee - black - opinie klientów

0.0
0 opinie