Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Koszulka trekkingowa Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee - malta melange

Już od 179,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Koszulka trekkingowa Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee doskonale sprawdzi się podczas forsownych marszów, gdy istotna jest oddychalność sprawiają, że oddalisz od siebie ryzyko przegrzania. Jednak ten model przyda się także w trakcie mniej wysiłkowych wypadów stale zachowując swoje właściwości.

W czasie pokonywania górskich szlaków w trakcie cieplejszych miesięcy istotna dla efektywności marszu jest odpowiednia termoregulacja. Za tą w koszulce Salewa odpowiada techniczny materiał sprawiający, że podczas swoich wędrówek będziesz odpowiednio wsparty, a każdy kolejny kilometr przyjdzie Ci zdobyć o wiele łatwiej.

Koszulka Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee wykonana została z materiału Dryton, który opiera się na syntetycznym poliestrze. Oznacza to, że nosząc ten model zyskujesz niezwykle efektywną oddychalność odprowadzającą nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku, co jak wiemy jest konieczne na górskim szlaku. Ogranicza to powiem ryzyko szybkiego przegrzania, a także pozwala zachować komfortowy suchy klimat przy skórze przez dłuższy czas. Technologia Dryton w koszulce wspierana jest także przez specjalne rozwiązanie w postaci Bodymapping. Polega ono na takim zastosowaniu grubości materiału, by w miejscach narażonych na przegrzewanie był on cieńszy, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na termikę organizmu poddawanego wysiłkowi w górach.

Koszulka trekkingowa Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee prócz oddychalności samego materiału oferuje także rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na korzystanie z wentylacji. Polega to na umieszczeniu specjalnej siateczki na plecach i pod pachami, co zapewni optymalną cyrkulację świeżego powietrza wokół ciała. Docenisz to z pewnością w ciepłe aktywnie spędzane na szlakach dni. T-Shirt Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee posiada konstrukcję materiału typu 4-way-stretch, która dba o jej rozciągliwość we wszystkich kierunkach. Przekłada się to na wygodę niezbędną podczas każdej aktywności. Dodatkowo ten model opiera się na sportowym kroju Athletic FIt, więc zachowasz maksymalną swobodę ruchów na szlaku.

T-Shirt Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee to górska wygoda w technicznej postaci, co pozwoli na efektywniejsze przemierzanie szlaków.

Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee najważniejsze cechy:
  • Materiał Dryton świetnie oddycha i rewelacyjnie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała;
  • Szybkoschnący materiał Dryton ogranicza ryzyko łatwego przegrzania;
  • Technologia Bodymapping to precyzyjne rozmieszczenie materiału, by tam gdzie jesteśmy narażone na przegrzanie był on cieńszy i zapewniał lepszą wentylację;
  • Sportowy krój Athletic Fit zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Konstrukcja materiału typu 4-way-stretch o rozciągliwości we wszystkich kierunkach;
  • Panele pod pachami zwiększające wentylację oraz zapewniające większą swobodę ruchów ramion;
  • Na tyle koszulki znajduje się panel z przewiewnej siateczki;
  • Grafika na froncie prezentująca hasło wyrażające Twoją górską pasję;

Użyte materiały: 100% poliester;

Dryton – to trwała, mocna, wygodna i przede wszystkim świetnie „oddychająca” tkanina. Technologia jej wykonania zapewnia wyjątkowo szybkie odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała podczas wysiłku fizycznego. Chroni ciało przed przegrzaniem w czasie wysiłku oraz przed chłodem po jego zakończeniu.
Opinie klientów
0.0
0 opinie