Koszulka termoaktywna Dynafit Transalper Light S/S Tee - m.blue

143,99 zł 199,99 zł
28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka termoaktywna męska Dynafit Transalper Light S/S Tee okaże wsparcie swojej komfortowej oddychalności, gdy wędrujesz lżejszymi szlakami lub wybierasz się na rekreacyjne wycieczki. Docenisz to szczególnie latem, gdy wyższe temperatury mogą powodować męczące przegrzewanie, a szybkoschnący poliester tu zastosowany je ograniczy.

Wszechstronność tego modelu czyni go w pełni funkcjonalnym nie tylko na szlakach, ale i w mieście. Dzięki temu również na co dzień możesz korzystać z komfortu oddychalności materiału, z którego koszulka jest wykonana. Jednocześnie wyróżniająca się grafika na froncie pozwoli zaznaczyć wszystkim wokół, że wybierasz wyłącznie najlepsze marki.

Koszulka termoaktywna męska Dynafit Transalper Light S/S Tee ze względu na swoje przeznaczenie jest wykonana w całości z poliestru. Ten syntetyk zapewnia najlepszą zdolność do zachowania sporej części z naturalnej oddychalności skóry. Takie rozwiązanie powoduje, że nadmiar wilgoci powstającej podczas wysiłku jest sprawnie odprowadzany. Dzięki temu koszulka termoaktywna męska jest szybkoschnąca, a ta cecha jest niezbędna w odzieży turystycznej. Takie rozwiązanie powoduje także, że ograniczone zostanie ryzyko nadmiernego przegrzewania, które jest niezwykle męczące, gdy wędrujesz szlakiem, czy miejskim chodnikiem. Dodatkowo poliester ułatwi utrzymanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry, co podniesie zadowolenie z wypadu w teren.

Koszulka termoaktywna męska Dynafit Transalper Light S/S Tee to także rozwiązanie Anti Odor, a więc specjalne wykończenie materiału. Nadaje ono właściwości antybakteryjnych, które spowolnią powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Pozwoli to przez dłuższy czas utrzymać świeżosć tego modelu, co tak samo praktyczne okaże się w górach i w mieście. Oprócz materiałów koszulka Dynafit to także niezwykła wygoda, która wynika z kroju Sportive. Przylega on do sylwetki, zapewniając maksymalną swobodę ruchów, bez której nie ma mowy o żadnej aktywności.

Koszulka termoaktywna męska Dynafit Transalper Light S/S Tee to lekkość i wygoda, które nadają jej sporej wszechstronności.

Koszulka Dynafit Transalper Light S/S Tee – najważniejsze cechy:

  • Koszulka termoaktywna Dynafit wykonana w całości z poliestru;
  • Poliester zachowuje sporo z oddychalności skóry, co istotnie ogranicza przegrzewanie;
  • Materiał koszulki jest szybkoschnący, więc sprawnie przechwytuje i odprowadza nadmiar wilgoci;
  • Wykończenie Anti Odor spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ułatwia zachowanie świeżości przez dłuższy czas;
  • Trwalszy splot materiału w okolicach ramion;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym na poziomie UV 50;
  • Anatomiczny krój Sportive przylegający do sylwetki;
  • Konstrukcja koszulki zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Graficzne logo Dynafit na froncie;

Użyte materiały: 100% poliester;

UPF Protection – spędzając aktywnie czas, często jesteśmy narażeni na długotrwałe działanie słońca i promieni UV, które mogą prowadzić do oparzeń, przedwczesnego starzenia się skóry, a w najgorszym przypadku do raka skóry. Dlatego niektóre materiały chronią nas, odbijając część szkodliwego promieniowania. Na przykład UPF 50 oznacza, że dany materiał przepuszcza 1/50 promieniowania UV. Na odporność wpływają takie czynniki jak kolor tkaniny, czy jej grubość. Odzież jasna trudniej odbija promieniowanie, z kolei ciemna radzi sobie dużo lepiej.
Specyfikacja techniczna:
Płeć męskie

Koszulka termoaktywna Dynafit Transalper Light S/S Tee - m.blue - opinie klientów

0.0
0 opinie