Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Koszulka techniczna Salomon Cosmic Crew S/S Tee - night sky

Już od 113,23 zł Cena regularna 169,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej (cm) 92 101 104 113
Długość całkowita (cm) 69 70 71 75
Obwód u dołu (cm) 92 100 105 113

Koszulka techniczna Salomon Cosmic Crew S/S Tee to model wykorzystujący zaawansowane technologie, aby ułatwić Ci dynamiczne przemieszczanie się. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się regulacją temperatury przy ciele, tak aby była ona jak najbardziej optymalna.

Wędrówki szlakami sprawiają, że nasz organizm odczuwa zmęczenie. Dochodzi wtedy do wzmożonej produkcji wilgoci, która może jednak zostać szybko odprowadzona. Na tym polu świetnie spisze się koszulka techniczna Salomon Cosmic Crew S/S Tee. Dzięki niej klimat wokół skory będzie przyjemniejszy.

T-shirt Salomon Cosmic Crew S/S Tee przeznaczony został do warunków treningowych, a zarazem z powodzeniem wykorzystany zostanie podczas efektywnej wędrówki górskimi traktami. Posiada właściwości, których nie mogłoby zabraknąć wtedy, kiedy znacznie się męczymy i nasze ciało zaczyna produkować wilgoć. Na pomoc w owej sytuacji przychodzi technologia AdvancedSkin ActiveDry, pozwalająca na zadowalające odprowadzanie wilgoci na zewnątrz odzieży i jej szybkie odparowanie.

O komfortowy klimat pod odzieżą dba także system o nazwie 37,5™. Słusznie kojarzony z optymalną temperaturą ciała, jaka powinna być zachowana podczas aktywności, system włókien chroni biegacza zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem organizmu. Zawarte w tkaninie aktywne cząsteczki efektywnie wykorzystują energię cieplną produkowaną przez ciało do regulacji temperatury w przestrzeni dzielącej skórę od tkaniny. Dzięki tym zaletom możemy czuć się komfortowo zarówno wtedy, gdy biegamy, jeździmy na rowerze czy maszerujemy z plecakiem po górskim szlaku.

Posiadający okrągły otwór na głowę model przygotowany został specjalnie z myślą o górskich aktywnościach. Elastyczny materiał współgra z ciałem, podążając za każdym ruchem i dostarczając pożądanej w trakcie treningu swobody. Współczesna stylistyka sprawi, że biegając w koszulce nadążysz za trendami w modzie.

Salomon Cosmic Crew S/S Tee najważniejsze cechy:
  • Wygodny krój;
  • Komfortowe dopasowanie do ciała;
  • Sportowe przeznaczenie;
  • Skuteczne odprowadzanie wilgoci;
  • Właściwości szybkoschnące, gwarantowane przez technologię AdvancedSkin ActiveDry;
  • Kontrola temperatury ciała dzięki funkcji 37,5™;
  • Rozciągliwość materiału;
  • Okrągły otwór na głowę.

Użyte materiały: 100% poliester

Salomon AdvancedSkin ActiveDry – to grupa materiałów stosowana w odzieży technicznej i sportowej przeznaczonej do intensywnej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się doskonałym odciąganiem wilgoci z powierzchni skóry i przekazywaniem jej do dalszych warstw materiału, gdzie może szybko wyparować. Odzież z technologią Salomon AdvancedSkin ActiveDry pozwala łatwiej utrzymać w pobliżu skóry komfortowy klimat nawet w czasie dużego wysiłku.
37,5™ - opatentowana technologia, która opiera swoje działanie na aktywnych, osadzonych w tkaninie cząsteczkach, zwiększających powierzchnię włókien o 800%. Aktywne cząsteczki stanowią siłę napędową procesu odprowadzania wilgoci i ciepła na zewnątrz tkaniny. Reagują one natychmiastowo na powstałą na skutek wysiłku energię cieplną, wykorzystując ją do niezwykle szybkiej przemiany wilgoci w parę wodną. W ten sposób proces wysychania materiału zachodzi w wyjątkowo krótkim czasie.
Koszulka techniczna Salomon Cosmic Crew S/S Tee - night sky - opinie klientów
0.0
0 opinie