Koszulka Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee - black

149,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee to synonim wszechstronności, z której skorzystasz na co dzień i na lżejszych terenowych wypadach. Dzieje się tak dlatego, że ten model wykonano z połączenia oddychającego poliestru i przewiewnej bawełny, co istotnie zwiększa komfort termiczny w ciepłe dni.

Projektanci Patagonia w całości wykonali ten model z recyklingu, co jest bardzo ekologiczne. Pozwoliło to zaoszczędzić o 96% więcej wody niż w momencie, gdy bawełnę pozyskuje się w klasyczny sposób. Dodatkowo taki sposób produkcji sprawił, że do atmosfery wydostało się łącznie o 45% mniej CO2, co tylko pokazuje, że amerykańska makra na serio podchodzi do tematu bycia fair wobec naszej planety.

Koszulka z nadrukiem Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee powstał z połączenia włókien poliestru oraz bawełny. Zapewnia przewiewność oraz oddychalność, które są aspektami świetnie podnoszącymi odczuwany komfort podczas odpoczynku w otoczeniu natury. Model ten posiada przy tym ciekawie wkomponowaną grafikę z logiem producenta, tak aby przełamać jego jednolitą kolorystykę. Doskonale wpływa to na design modelu, który staje się bardziej interesujący. Ponadto krój T-shirtu nie krępuje ruchów, abyś mógł łatwo sięgnąć po torbę z laptopem czy książkę. O komfort w trakcie jego wykorzystywania dbają również podklejone szwy, które ograniczają możliwość wystąpienia otarć skóry.

Koszulka z nadrukiem Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee powstał przy wykorzystaniu mniejszej ilości wody, niż jest potrzebna w przypadku produkowania klasycznego bawełnianego modelu. Ponadto wykorzystuje on materiały pochodzące z recyklingu, tak aby jeszcze bardziej zadbać o otaczającą nas naturę. Dzięki zachowaniu tych standardów został odznaczony certyfikatem Bluesign®. Fair Trade Certified™ to z kolei certyfikat świadczący o zapewnieniu godnych warunków pracy przez producenta osobom, które były zaangażowane w tworzenie modelu.

Koszulka z nadrukiem Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee zadba zarówno o wygodę, jak i będzie świetnym uzupełnieniem causalowego outfitu, co wynika z jego interesujących aspektów wizualnych.

Koszulka Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee - najważniejsze cechy:

  • W połowie wykonany z bawełny, dzięki czemu zapewnia przewiewność;
  • Wsparty poliestrem dla nadania całości większej wytrzymałości;
  • Materiały pochodzące z recyklingu;
  • Krój zapewniający swobodę ruchów;
  • Podklejane szwy dla komfortu przy skórze;
  • Nadruki wolne od szkodliwego związku PVC oraz flatanów;
  • Posiada certyfikat Fair Trade Certified™, który jest przyznawany pracodawcom oferującym godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę.;
  • Odznaczony certyfikatem Bluesign®;
  • Posiada grafikę z logiem producenta wykonaną przez Neila Huberta.

Użyte materiały: 50% bawełna, 50% poliester

Bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Koszulka Patagonia Fitz Roy Horizons Responsibili-Tee - black - opinie klientów

0.0
0 opinie