Koszulka damska Dynafit Transalper Light S/S Tee - black

163,99 zł 199,99 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka termoaktywna damska Dynafit Transalper Light S/S Tee przeznaczona jest do funkcji pierwszej warstwy górskiego stroju, z której skorzystasz podczas wędrówki. Dzięki niej niezależnie od poziomu trudności szlaku zyskasz komfortową oddychalność. To ona właśnie ogranicza ryzyko przegrzania, co ułatwi pokonywanie dowolnych odcinków.

Ten model możesz nosić na wysokogórskich trekkingach, podczas wspinaczki, uprawiając speed hiking, czy po prostu rekreacyjnie wędrując. Jego wszechstronność wynika z wygodnie dopasowanego kroju i wydajnego odprowadzania nadmiaru wilgoci, co docenisz w ciągu całego roku. Również miejska aktywność z tą koszulką będzie możliwa, a wyróżniająca się grafika Dynafit na froncie sprawi, że zaznaczysz wszystkim wokół, że wybierasz wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Koszulka termoaktywna damska Dynafit Transalper Light S/S Tee ma sprawdzać się podczas górskiego wysiłku, dlatego tyrolscy projektanci wykonali ją w całości z poliestru. Ten syntetyk doskonale spisuje się w momencie, gdy organizm poddawany jest trudom pokonywania szlaków i narażony jest na przegrzewanie. Poliester zachowa sporą część z naturalnej oddychalności skóry, co ograniczy te męczące zjawisko i pozwoli na efektywniejsze wypełnienie górskich zadań. Jednocześnie przyda się to latem, kiedy temperatury są wyższe. Koszulka termoaktywna damska Dynafit Transalper Light S/S Tee za sprawą syntetyka jest także szybkoschnąca, co powoduje, że odprowadza nadmiar wilgoci powstającej podczas wędrówki. Ułatwi to utrzymanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry, co podniesie przyjemność z wypadu na szlak.

Koszulka termoaktywna damska Dynafit Transalper Light S/S Tee korzysta również z technologii Anti Odor, czyli specjalnego wykończenia antybakteryjnego. Dzięki niemu spowolnione zostanie powstawanie nieprzyjemnych zapachów, co w przypadku odzieży syntetycznej jest ważne. Ułatwi to utrzymanie świeżości tego modelu przez dłuższy czas, co docenisz, wybierając się w góry na kilka dni. Oprócz tych wszystkich materiałowych rozwiązań koszulka termoaktywna Dynafit oferuje także niezbędną wygodę. Dzięki niej możesz swobodnie się poruszać niezależnie od tego, co robisz, a odpowiada za nią krój Sportive. Dopasowano go do kobiecej sylwetki, a jego struktura nie powoduje ucisku mimo delikatnego przylegania do ciała.

Koszulka termoaktywna damska Dynafit Transalper Light S/S Tee to komfort i wygoda, bez których nie ma mowy o górskim wypadzie.

Koszulka Dynafit Transalper Light S/S Tee – najważniejsze cechy:

  • Koszulka termoaktywna damska Dynafit wykonana w całości z poliestru;
  • Poliester zachowuje sporo z oddychalności skóry, co istotnie ogranicza przegrzewanie;
  • Materiał koszulki jest szybkoschnący, więc sprawnie przechwytuje i odprowadza nadmiar wilgoci;
  • Wykończenie Anti Odor spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ułatwia zachowanie świeżości przez dłuższy czas;
  • Trwalszy splot materiału w okolicach ramion;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym na poziomie UV 50;
  • Anatomiczny krój Sportive wygodnie przylega do kobiecej sylwetki;
  • Konstrukcja koszulki zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Graficzne logo Dynafit na froncie;

Użyte materiały: 100% poliester;

UPF Protection – spędzając aktywnie czas, często jesteśmy narażeni na długotrwałe działanie słońca i promieni UV, które mogą prowadzić do oparzeń, przedwczesnego starzenia się skóry, a w najgorszym przypadku do raka skóry. Dlatego niektóre materiały chronią nas, odbijając część szkodliwego promieniowania. Na przykład UPF 50 oznacza, że dany materiał przepuszcza 1/50 promieniowania UV. Na odporność wpływają takie czynniki jak kolor tkaniny, czy jej grubość. Odzież jasna trudniej odbija promieniowanie, z kolei ciemna radzi sobie dużo lepiej.

Koszulka damska Dynafit Transalper Light S/S Tee - black - opinie klientów

0.0
0 opinie