Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee - fluo pink

204,99 zł 249,99 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka  damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee to minimalistyczny element biegowego stroju, który ułatwi realizowanie treningowych planów w ciepłe dni. Dzięki niemu będziesz mogła ograniczyć zjawisko męczącego przegrzewania i efektywniej pokonywać kolejne kilometry dowolnych szlaków.

Ta koszulka tak samo dobrze sprawdzi się w górach, na podmiejskich bezdrożach, czy na parkowych ścieżkach, co nadaje jej sporo wszechstronności. Sprawia to, że podczas każdej z form biegowej aktywności zapewnisz sobie funkcjonalną i wydajną termicznie pierwszą warstwę sportowego stroju.

Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee ze względu na sportowe przeznaczenie wykonana została w całości z szybkoschnącego poliestru, który właśnie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego okazuje się najbardziej praktyczny. Jego oddychalność pozwala bowiem przez dłuższy czas zachować przyjemny klimat wokół skóry, a także oddala ryzyko szybkiego przegrzewania. Sprawia to, że organizm poddawany energicznemu biegowi na szlaku zachowa zrównoważoną termikę, co ułatwi pokonywanie kolejnych kilometrów. Oddychalność tego modelu koresponduje z tą w membranach kurtek oraz innych warstw odzieży, więc nosząc ten model, możesz się cieszyć kompletnym wsparciem swojego biegu.

Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee korzysta dodatkowo z wykończenia Anti Microbal, które sprawia, że powstawanie bakterii zostaje spowolnione. Oznacza to, że przez dłuższy czas zachowasz świeżość i spowolnisz rozwój nieprzyjemnych zapachów. Niewątpliwie to rozwiązanie okaże się przydatne, gdy nocujesz w schronisku i każdego dnia obierasz inny kierunek biegowego treningu. Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee opiera się na dopasowanym do kobiecej sylwetki kroju Sportive, co przekłada się na maksymalną swobodę ruchów, bez której nie ma mowy o efektywnym pokonywaniu kolejnych kilometrów. Ten model oferuje także ochronę UV, która odbija szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, więc nasza skóra nie będzie narażona na nieprzyjemne poparzenia.

Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee stanowi minimalistyczne uzupełnienie biegowej garderoby, które będzie Cię wspierać na kolejnych kilometrach szlaku, co pozwoli maksymalnie wykorzystać swoje siły.

Koszulka Dynafit Alpine Pro S/S Tee – najważniejsze cechy:

    • Koszulka sprawdzi się jako element biegowej i górskiej garderoby;
    • Oddychalność koszulki ograniczy ryzyko przegrzania i pozwoli zachować komfortowy suchy klimat wokół skóry;
    • Wykończenie Anti Microbal spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ułatwia zachowanie świeżości przez dłuższy czas;
    • Krój Sportive dopasowany do kobiecej sylwetki zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
    • Ochrona UV ogranicza wpływ szkodliwego promieniowania ultrafioletowego na skórę;

Użyte materiały: 100% poliester.

Koszulka damska Dynafit Alpine Pro S/S Tee - fluo pink - opinie klientów

0.0
0 opinie