Koszulka biegowa Salomon Agile Tank - goji berry

110,49 zł 129,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Koszulka biegowa Salomon Agile Tank skierowana jest do wszystkich osób trenujących upalnym latem, gdy bez połączenia oddychalności i wentylacji nie ma mowy o uprawianiu sportu. Dzięki temu zjawisko męczącego przegrzewania będzie ograniczone, co istotnie wpłynie na efektywność biegu, pozwalając skupić się wyłącznie na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Jednak projektanci Salomon dobrze wiedzą, że z ich rozwiązań korzysta się także podczas aktywności indoorowych, dlatego ten model bez problemu wybierzesz na siłownię lub crossfit. Czyni go to wszechstronnym dodatkiem do sportowej garderoby, który zawsze ułatwi utrzymanie zrównoważonej termiki organizmu, która jest kluczowa dla skuteczności sił wkładanych w wysiłek.

Koszulka biegowa Salomon Agile Tank jest w całości wykonana z poliestru, czyli materiału najlepiej sprawdzającego się w sportowej szafie. Wynika to z jego oddychalności, która w tym modelu została zmaksymalizowana technologią Advanced Skin Active Dry. To w połączeniu z otwartym krojem ramion, to jest konstrukcją typu top, oferuje termiczne wsparcie na wysokim poziomie. Dzięki temu te męczące i niezwykle irytujące zjawisko przegrzewania zostanie istotnie ograniczone, o co przecież w sportowej odzieży chodzi. Sprawia to, że biegu, czy treningu na siłowni podejmiesz się z większą skutecznością. Dodatkowo technologia Advanced Skin Active Dry ma cechy szybkoschnące, szybkoschnące, dlatego wilgoć zbierająca się na materiale będzie sukcesywnie odprowadzana do atmosfery. Pozwoli to przez dłuższy czas utrzymać suchość koszulki do biegania Salomon oraz skóry, co poprawia odczuwany komfort.

Koszulka biegowa Salomon Agile Tank oprócz cech materiałowych zapewnia również niezrównaną wygodę. Wynika ona z kroju Active Fit o sportowym charakterze. Dzięki temu zawsze zachowasz, to co na treningu niezbędne, czyli maksymalną swobodę ruchów. Bez niej jak wiemy, nie ma mowy o realizowaniu żadnych wysiłkowych planów, a ten model zadba o nią w najwyższym stopniu.

Koszulka biegowa Salomon Agile Tank to minimalistyczne wsparcie wysiłku, które pozwoli dawać z siebie maksimum.

Koszulka Salomon Agile Tank – najważniejsze cechy:

  • Technologia Advanced Skin Active Dry zachowuje część z naturalnej oddychalności skóry;
  • Advanced Skin Active Dry ogranicza przegrzewanie, co pozytywnie wpływa na efektywność biegu;
  • Szybkoschnące materiały odprowadzają nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku;
  • Wygodny sportowy krój Active Fit o optymalnym dopasowaniu;
  • Konstrukcja materiału zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Odblaskowe detale poprawią widoczność biegacza po zmroku;

Użyte materiały: 100% poliester;

Salomon Advanced Skin Active Dry – to grupa materiałów stosowana w odzieży technicznej i sportowej przeznaczonej do intensywnej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się doskonałym odciąganiem wilgoci z powierzchni skóry i przekazywaniem jej do dalszych warstw materiału, gdzie może szybko wyparować. Odzież z technologią Salomon Advanced Skin Active Dry pozwala łatwiej utrzymać w pobliżu skóry komfortowy klimat nawet w czasie dużego wysiłku.

Koszulka biegowa Salomon Agile Tank - goji berry - opinie klientów

0.0
0 opinie