Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Komin turystyczny Icebreaker Apex Chute - midnight navy

Cena promocyjna 104,25 zł Cena regularna 139,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Komin turystyczny Icebreaker Apex Chute ma świetne właściwości oddychalności. Materiał, z którego został wykonany, cały czas wentyluje skórę i odprowadza nadmiar powstającej pary wodnej. Dzięki temu zachowamy optymalny komfort podczas wędrówki górskim szlakiem.

Komin Icebreaker jest przeznaczony na chłodną pogodę, podczas której skutecznie osłoni szyję przed wychłodzeniem. Wchodząc na skiturach pod górę, naturalne włókna nieustannie zapewnią właściwy poziom ciepła. Gdy ten sięgnie zbyt wysokiego poziomu, wówczas odprowadzą jego nadmiar na zewnątrz i ograniczą ryzyko przegrzania.

Materiałem, który posłużył do stworzenia chusty firmy Icebreaker jest oryginalna wełna merino pochodząca od owiec z nowozelandzkich hodowli. Warunki chowu są restrykcyjnie kontrolowane i nie mogą w żaden sposób godzić w prawa zwierząt. Dzięki temu mamy gwarancję, że sposób pozyskiwania wełny jest przyjazny środowisku naturalnemu, a uzyskane runo to najwyższa możliwa jakość. O właściwościach materiałów powstałych na bazie wełny merino można by mówić bardzo wiele. Przede wszystkim cechują się wysokimi parametrami izolacyjnymi, które zabezpieczają przed wychłodzeniem. Ponadto o wiele lepiej od odpowiedników wykonanych z tradycyjnego runa oddychają, nie dopuszczając do przegrzania oraz zarządzają wilgocią, dzięki czemu w czasie wysiłku przy ciele zostanie zachowany suchy i komfortowy klimat. Wchłonięta wilgoć zostanie przetransportowana na zewnątrz materiału, skąd będzie mogła swobodnie odparować. Wełna merino posiada również antybakteryjne właściwości, dzięki czemu chusta przez dłuższy czas pozostanie świeża i uniknie zbyt częstych spotkań z pralką.

Komin Icebreaker Apex Chute doskonale sprawdzi się w chłodniejszym okresie roku, zapewniając użytkownikom maksymalna funkcjonalność w czasie terenowych aktywności. Dzięki niej szybko staniesz się fanem wełny merino.

Icebreaker Apex Chute najważniejsze cechy:
  • Materiał o gramaturze 260 g/m2 składający się w 100% z wełny merino o wysokich parametrach izolacyjnych;
  • Chusta dobrze przepuszcza powietrze i sprawnie odprowadza wilgoć;
  • Podwójna warstwa materiału dla jeszcze lepszej izolacji;
  • Haftowane logo Icebreaker;
  • Przyjemny w dotyku materiał, który nie drapie;

Chusta produkowana w uniwersalnym rozmiarze.

Użyte materiały: 100% wełna merino (260 g/m2) Obwód:ok. 40-52 cm

Szerokość: ok. 26 cm

Produkty Icebreaker - tworzone są w różnych wersjach, tak aby sprawdzały się zarówno w upalne, jak i w chłodne dni. Każda seria oznaczona jest odpowiednim numerem – odzwierciedlającym gramaturę materiału. Całość tworzy system odzieży warstwowej, który zapewni świetną oddychalność, gdy jest gorąco, oraz ponadprzeciętną izolację termiczną, gdy jest chłodno czy wręcz mroźno.
Merino Icebreaker - zabezpiecza ciało przed przegrzaniem dzięki doskonałym właściwościom oddychającym, chroni przed wychłodzeniem, jako że minimalizuje efekt „zimnego kompresu” na skórze, nie nabiera brzydkiego zapachu, nawet gdy noszona jest dłużej, nie swędzi i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
Opinie klientów o Komin turystyczny Icebreaker Apex Chute - midnight navy
0.0
0 opinie