top

Kołnierz na szyję Kombi The Infinium Neck Warmer - true blue

89,40 zł 149,00 zł
40% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kołnierz na szyję Kombi The Infinium Neck Warmer to typowo miejska stylistyka wzbogacona o rozwiązanie techniczne znane z górskich szlaków. Dzięki temu na co dzień będziesz mógł korzystać z doskonałej termiki, która w mroźne miesiące jest niezbędna.

Komin jest świetną alternatywną dla szalika, gdyż nie postawia wolnych przestrzeni, które mogłyby prowadzić do wychłodzeń. Poza tym nie zajmuje tak dużo miejsca, dlatego że jest po prostu krótszy. Dzięki temu wybierając ten model, zyskasz maksymalną wygodę i komfort termiczny, bez których nie sposób sobie wyobrazić zimowego wyjścia z domu.

Komin Kombi The Infinium Neck Warmer łączy w sobie casualową stylistykę oraz nowoczesną technologię membrany GORE-TEX® INFINIUM. Kanadyjscy projektanci umieścili ją w podszewce, a jej zadaniem jest niedopuszczenie wiatru w okolice Twojej szyi. Wiatroprzepuszczalność tego rozwiązania wynosi*0 CFM*, więc komin na szyję Kombi w pełni zabezpieczy Cię przed jego wychładzającym wpływem. Dzięki temu komfort każdej, czy to miejskiej, czy turystycznej aktywności będzie maksymalny. W zadaniu membrana GORE-TEX® INFINIUM wspierana jest przez wełnę, którą tutaj wykorzystano. Jej zdolności izolacyjne są doceniane od tysięcy lat, dlatego na stałe zagościła ona w odzieży zimowej. Sprawia to, że prócz wiatru komin Kombi uchroni Cię przed wychłodzeniem związanym z niskimi temperaturami.

Komin na szyję Kombi The Infinium Neck Warmer w podszewce posiada poliester pod postacią membrany GORE-TEX® INFINIUM. Jego pozytywną cechą jest zdolność do częściowego zachowania naturalnej oddychalności skóry. Dzięki temu nadmiar wilgoci powstającej podczas normalnego wysiłku zostanie odpowiednio odprowadzony. Ograniczy to nieprzyjemne przegrzewanie i dopełni całościowego komfortu zapewnianego przez ten model.

Kołnierz na szyję Kombi The Infinium Neck Warmer to połączenie stylu i technologii, co tak samo docenisz w mieście i na turystycznej wycieczce.

Kombi The Infinium Neck Warmer najważniejsze cechy:

  • Membrana GORE-TEX® INFINIUM w podszewce w pełni zabezpiecza przed wiatrem i znajduje się miejscach najbardziej narażonych na zimno;
  • Przepuszczalność wiatru GORE-TEX® INFINIUM wynosi 0 CFM, więc unikniesz jego wychładzającego wpływu;
  • Poliestrowa podszewka dobrze odprowadza nadmiar wilgoci powstającej podczas zimowej aktywności;
  • Komin wykonany z połączenia akrylu oraz wełny;
  • Izolacja wełny ograniczy ryzyko wychłodzenia;
  • Miła dla oka wszechstronna stylistyka;

Użyte materiały: 50% wełna, 50% akryl;
Obwód: ok. 52-60 cm
Wysokość: ok. 23 cm

GORE-TEX® INFINIUM – membrana, której głównym zadaniem jest całkowita ochrona przed wiatrem. W przypadku membran GORE-TEX® INFINIUM przepuszczalność wiatru wynosi 0 CFM, a więc całkowicie zatrzymuje ona wiatr. Odznacza się ona dodatkowo wyjątkowo dobrą oddychalnością, a zatem świetnie sprawdza się w czasie intensywnego wysiłku. W połączeniu z różnorodnymi tkaninami zapewnia najlepszą oddychalność i pełną ochronę przed wiatrem. Ponadto jest bardzo lekka – daje więcej ciepła przy mniejszej objętości w porównaniu z innymi podobnymi materiałami.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Kołnierz na szyję Kombi The Infinium Neck Warmer - true blue - opinie klientów

0.0
0 opinie