top

Kije trekkingowe Grivel

Kije trekkingowe Grivel łączą w sobie wysokiej jakości materiały oraz bogate doświadczenie marki w projektowaniu sprzętu górskiego. W ofercie znajdują się zarówno składane, jak i regulowane kije do trekkingu.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Kije trekkingowe Grivel — sztywna konstrukcja dla wymagających

Marka Grivel to producent z ogromnym doświadczeniem, które sięga przeszło 200 lat. Każdy z jej produktów jest połączeniem niezwykle starannego wykonania i wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o kije trekkingowe Grivel. Te cechują się niską wagą i niezwykle wysokim poziomem sztywności. Za ten odpowiada autorski system blokady marki Knee System. Kije aluminiowe Grivel są dzięki niemu najsztywniejszą opcją dostępną na rynku, dzięki czemu sprawdzą się w wymagającym terenie i każdych pogodowych warunkach.

Lekkie materiały i nowatorskie rozwiązania na górskie szlaki

Kije trekkingowe Grivel to zaawansowane modele, które wykonuje się ze stopów metali lekkich. Dzięki temu cechują się one niską wagą, która nie odbija się negatywnie na wytrzymałości konstrukcji. To, co wyróżnia kije Grivel spośród innych propozycji na rynku jest system blokowania Grivel Knee System. Specjalna konstrukcja pozwala na swoiste składanie kija na dwie części na czas transportu. Po rozłożeniu kijów ruchomy element blokuje zawias i nadaje mu dodatkową sztywność. Kije są regulowane na długość, co pozwala na wygodne, szybkie i precyzyjne dopasowywanie ich do wzrostu użytkownika. Kije trekkingowe Grivel posiadają również ergonomicznie ukształtowane przedłużone rękojeści. Dzięki temu możemy szybko poprawić swój chwyt podczas pokonywania stromych odcinków szlaków. Szerokie regulowane paski nadgarstkowe wykonywane są z szybkoschnących materiałów. Modele wyposażone są w dwa komplety wymiennych talerzyków, co pozwala dopasować charakterystykę kijów do warunków i terenu, w jaki się wybieramy.

Sprawdź kije trekkingowe Grivel w ofercie sklepu online 8a.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór kijków trekkingowych Grivel. Każdy z modeli wykonany z najwyższej jakości materiałów sprawdzi się doskonale w trudnym technicznie terenie. Nowatorski sposób blokowania zapewnia konstrukcjom wyjątkową sztywność, a co za tym idzie wytrzymałość. Niewielka waga nie obciąży nas podczas trekkingu, a małe wymiary po złożeniu pozwolą na wygodne przytroczenie kijków do plecaka w czasie gdy nie będziemy ich potrzebować.