top

Kije trekkingowe Black Diamond Trail - picante

277,49 zł 369,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kije trekkingowe Black Diamond Trail fantastycznie sprawdzą się letnią porą, kiedy zapragniesz wybrać się na wędrówkę po stromych zboczach wśród górskich krajobrazów. Posłużą Ci doskonale na niejednej trasie, zapewniając stabilne oparcie.

Konstrukcja zaproponowania przez znanego producenta Black Diamond to propozycja udoskonalona o jeszcze bardziej miękkie i delikatniejsze rękojeści i bardziej komfortowe pasy nadgarstkowe. Chwyt będzie zatem wygodniejszy i stabilniejszy. Nawet na dłuższych dystansach nie odczujesz niewygody.

Kije trekkingowe Black Diamond Trail będą bardzo dobrym uzupełnieniem wyprawowego plecaka. Dzięki temu, że składają się z trzech segmentów bez trudu poradzisz sobie z ich przytroczeniem. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, są kompaktowe i wygodne do przenoszenia. Nie będą znacznie wystawały poza bagaż i nie spowodują uciążliwości. Są ponadto stosunkowo lekkie, więc nie obciążą dodatkowo Twoich pleców. Stabilizację zapewnia w tej konstrukcji system blokowania FlickLock®, który zastosowano w dwóch miejscach. Uniemożliwia on luzowanie się kijów i odpowiada za gwarantowanie dobrego oparcia, bez ryzyka samoczynnego rozpięcia mechanizmu. Samo rozkładanie i składanie modelu nie trwają długo. Regulacja długości i przygotowanie kijków do użytku są bardzo proste. Możliwość dopasowania do wzrostu użytkownika i warunków pokonywanego terenu to kolejne zalety.

Kijki na trekking Black Diamond Trail docenisz w różnych sytuacjach, kiedy w terenie będziesz potrzebować dobrego wsparcia. Ręce nie ześlizgną się z skrupulatnie wyprofilowanych rękojeści o ergonomicznym profilu. Nawet na nieco dłuższych trasach trzymanie kijków nie będzie niewygodne. W momentach, kiedy nie będziesz musiał się nimi wspierać swobodnie ułożą się przy nadgarstkach. Nie poczujesz ucisku, ani obcierania, bo pasy są szerokie i miękko wykończone. Rękojeści zostały przedłużone częścią z delikatnej pianki, żeby dopasowanie długości kijków do krótkiego odcinka o innej wysokości podłoża było natychmiastowe. Końcówki w tym modelu wykonano z materiału, jakim jest węglik spiekany. Możesz jednak zastosować wersje gumowe, jeśli teren, po którym się poruszasz, wymaga uzyskania lepszej przyczepności. 38-milimetrowe talerzyki o uniwersalnym zastosowaniu uniemożliwią zapadanie się na gruncie o większej miękkości.

Kije Black Diamond Trail są kompaktowe, więc doskonale nadają się do przytroczenia do wyprawowego plecaka i zabrania na wędrówkę.

Black Diamond Trail najważniejsze cechy:
  • Zewnętrzny system blokowania kijów FlickLock®, niezwykle prosty w użytkowaniu;
  • Praktyczna 3-segmentowa konstrukcja, kompaktowa po złożeniu;
  • Udoskonalone wyprofilowanie rękojeści z pianki, dla zapewnienia jeszcze wygodniejszego chwytu;
  • Przedłużona rękojeść z pianki, pomagająca natychmiast uzyskać wysokość kija pożądaną na krótkim, stromym dystansie;
  • Szerokie, wygodne i wytrzymałe paski przy nadgarstku;
  • Wytrzymałe końcówki widiowe;
  • Uniwersalne 38-milimetrowe talerzyki;
  • Możliwość zastosowania z talerzykami 100 mm, do głębszego śniegu (dostępne osobno);
  • Możliwość regulacji długości;
  • Nowoczesny design.

Cena za parę.

Flick Lock® – technologia blokowania kijów opracowana i opatentowana przez markę Black Diamond, światowego lidera w produkcji sprzętu outdoorowego. System zewnętrznego blokowania kijów jest niezawodny, niemal niewrażliwy na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych. Proces regulacji długości jest możliwy do przeprowadzenia jedną ręką w niezwykle szybki i precyzyjny sposób, bez względu na wilgotność powietrza czy temperaturę zewnętrzną.
System wymiennych końcówek, pozwala swobodnie wymieniać groty – po ich zużyciu, uszkodzeniu bądź dostosowując je do panujących aktualnie warunków terenowych.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Amortyzator ---
Materiał Aluminium
Długość 64-140 cm
Waga ok. 254 g (jednej sztuki)
Długość po złożeniu ok. 64 cm
Gumowe nakładki ---
Ilość segmentów 3
Końcówka Widia
Pętla V
Rękojeść Pianka
System blokowania FlickLock
Talerzyki duże ---
Talerzyki małe V

Kije trekkingowe Black Diamond Trail - picante - opinie klientów

5.0
1 opinia