top

Kije trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork - tundra

517,49 zł 689,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kije trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork to nowoczesny techniczny model tak samo dobrze sprawdzająca się podczas górskich biegów oraz długich wędrówek z plecakiem. Całość jest niezwykle lekka za sprawą zastosowanego tutaj karbonu, a udoskonalony system blokowania zadba o jeszcze większą stabilność całej konstrukcji.

Kije trekkingowe sprawdzają się na szlakach o zróżnicowanym podłożu oraz stopniu trudności. Dzięki temu zabierając je ze sobą w góry możesz o wiele łatwiej pokonywać kolejne kilometry ścieżki. Jak wiemy poruszanie się z kijami zarówno zimą, jak i latem sprawia, że stabilność wędrówki wzrasta, co przekłada się na jej bezpieczeństwo oraz większą skuteczność.

Kije trekkingowe Black Diamond damskie Alpine Carbon Cork zostały w całości wykonane z superlekkiego karbonu, który mimo niższej wagi niż aluminium nie traci na wytrzymałości. Dzięki temu poruszanie się na technicznych górskich szlakach będzie odpowiednio wsparte. Jednocześnie elastyczność tego materiału sprawia, że kijki są odpowiednio giętkie, by amortyzować wstrząsy wywołane wykorzystaniem nich na skalistych odcinkach. Ten model korzysta z unowocześnionego systemu blokowania FlickLock® Pro opierającego się na zatrzaskach wykonanych z utwardzonego aluminium. Takie rozwiązanie obniża dodatkowo wagę kijków, a także sprawia, że zachowują one niezbędną stabilność i nie składają się mimowolnie. Regulacji i zablokowania długości tego modelu można dokonać zarówno w ulewie, jak i na zakurzonym szlaku. Całość pracuje niezwykle precyzyjnie i pozwala na szybką zmianę w zależności od ukształtowania terenu.

Kijki narciarskie Black Diamond Alpine Carbon Cork posiadają uchwyt wykonany z profilowanego korka. Oznacza to, że zawsze chwycisz ten model w wygodny sposób zachowując jednocześnie jego niezbędną stabilność w dłoniach. Dodatkowo ten naturalny materiał zimą zachowuje przyczepność, a latem optymalnie wysycha, co czyni te kijki pełnoprawną całoroczną konstrukcją. od właściwym uchwytem znajduje się przedłużenie z pianki EVA, dzięki któremu mamy więcej możliwości pewnego chwycenia kija, na przykład przy nagłej zmianie nachylenia terenu. W modelu zastosowano wygodne, poszerzane paski, których długość można łatwo regulować, co pozwala na korzystanie z kijów zarówno bez, jak i w rękawicach.

Kije trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork posiadają bardzo wytrzymałe i trwałe końcówki widiowe, dzięki którym pokonasz wiele kilometrów szlaków. W komplecie załączono również talerzyki. Mniejsze optymalnie sprawdzą się w lecie. Nieduża średnica zmniejsza ryzyko zaklinowani się między kamieniami.

Kije trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork zadbają o Twoją stabilność i pewne wsparcie na technicznym górskim szlaku.

Black Diamond Alpine Carbon Cork najważniejsze cechy:
 • Kije o trekkingowym przeznaczeniu wykonane z ultralekkiego i trwałego włókna węglowego;
 • Stabilna trójsegmentowa konstrukcja;
 • Unowocześniony system blokowania FlickLock® Pro korzysta z utwardzanego aluminium o zwiększonej wytrzymałości;
 • Profilowany uchwyt wykonany z naturalnego korka;
 • Przedłużenie rękojeści wykonane z pianki EVA;
 • 3-segmentowa konstrukcja pozwala złożyć kije do stosunkowo niedużych rozmiarów;
 • Szeroki pasek wykonany z wytrzymałego materiału;
 • Niezwykle niska waga kijów;
 • Załączone małe talerzyki trekkingowe (ø38 mm);
 • Precyzyjna regulacja długości w zakresie 63-130 cm;
 • Wytrzymałe końcówki widiowe;

Cena za parę.

FlickLock™ Pro – technologia blokowania kijów opracowana i opatentowana przez markę Black Diamond, światowego lidera w produkcji sprzętu outdoorowego. System zewnętrznego blokowania kijów jest niezawodny i prawie niewrażliwy na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych. Dobór długości jest możliwy do przeprowadzenia jedną ręką, w niezwykle szybki i precyzyjny sposób, bez względu na wilgotność powietrza czy temperaturę zewnętrzną. Wersja PRO materiałowo oparta jest na zatrzaskach wykonanych ze stopów lekkich, tak więc wyróżnia się dodatkowo ponadprzeciętną wytrzymałością i mała podatnością na uszkodzenia. Dedykowana jest do użytkowania w najbardziej wymagających warunkach terenowych i w niesprzyjającej pogodzie.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Męskie
Amortyzator ---
Materiał Włókno węglowe (carbon)
Długość ok. 63 - 130 cm
Waga ok. 246 g (jedna sztuka)
Długość po złożeniu ok. 63 cm
Gumowe nakładki ---
Ilość segmentów 3
Końcówka Węglik spiekany (widia)
Pętla Szeroki, regulowany pasek
Rękojeść Korkowa profilowana + przedłużenie z pianki EVA
System blokowania FlickLock Pro
Talerzyki duże V
Talerzyki małe V

Kije trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork - tundra - opinie klientów

0.0
0 opinie