Kije Black Diamond Trail Ergo Cork - picante

295,19 zł 409,99 zł
28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Kije Black Diamond Trail Ergo Cork już na pierwszy rzut oka zwracają na siebie uwagę. Wszystko za sprawą rękojeści wykonanych z korka. Ten naturalny materiał umożliwia pewny i wygodny chwyt i wyjątkowo dobrze sprawdza się nawet wtedy, kiedy na dłoniach gromadzi się pot. Wilgoć jest wtedy odprowadzana, żeby nie zaburzać Twojego komfortu.

Unowocześniona konstrukcja to połączenie dobrych właściwości technicznych i praktycznych rozwiązań poprawiających wygodę użytkowania. Zdecydowano się więc na wykorzystanie sprawdzonego systemu FlickLock®, dzięki któremu nie będziesz się musiał obawiać o utratę stabilności w czasie stawiania kroków na skalistym, wyboistym podłożu.

Kije Black Diamond Trail Ergo Cork powinny znaleźć się wśród sprzętu zabieranego na wędrówkę po górskich szlakach i swobodny trekking. Ich 3-segmentowa konstrukcja gwarantuje stabilność i umożliwia kompaktowe złożenie całości, dzięki czemu model jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia. Bez trudu przytroczysz go wtedy do plecaka i nie odczujesz żadnego dyskomfortu przy jego transportowaniu. System blokowania FlickLock® znalazł się w dwóch miejscach. Stabilizuje on konstrukcję i sprawia, że nie luzuje się ona w czasie używania kijów. Rozkładanie i składanie są maksymalnie uproszczone. Przygotowanie modelu przed rozpoczęciem wędrówki nie zajmuje więc wiele czasu. Regulacja długości to duży atut, dzięki któremu kije idealnie dopasujesz do swojego wzrostu, ale i preferencji w czasie pokonywania zróżnicowanego terenu.

Kije trekkingowe Black Diamond Trail Ergo Cork wyróżnia zastosowanie w rękojeści korka. Znacznie poprawia to wygodę chwytu i jego stabilność. Ergonomiczna konstrukcja profilu pozwala na intuicyjne, właściwe ułożenie dłonie. Właściwości naturalnego materiału sprawiają, że wilgoć powstająca na powierzchni skóry jest lepiej odprowadzana. Ręce nie ślizgają się i nie odczuwasz niewygody. Pomyślano również o tym, żeby poruszanie się po zróżnicowanym terenie nie było uciążliwe. Dlatego rękojeści przedłużono odcinkiem wykonanym z miękkiej i delikatnej pianki. W momencie nagłej zmiany wysokości podłoża na krótkim dystansie, możesz natychmiast dopasować długość kijków do warunków. Pętle nadgarstkowe tego modelu są szerokie i bardzo wygodnie układają się na dłoniach. Końcówki widiowe są wytrzymałe i zapewnią stabilne oparcie, ale możesz je wymienić na końcówki z tworzywa, jeśli będziesz chciał zyskać większa przyczepność. Żeby kije nie zapadały się w miękkim podłożu uzupełniono je o 38-milimetrowe uniwersalne talerzyki.

Kije Black Diamond Trail Ergo Cork to nieocenione oparcie, które sprawdzi się w czasie wędrówki po wyboistym terenie i w trakcie trekkingu.

Black Diamond Trail Ergo Cork najważniejsze cechy:
  • Zewnętrzny system blokowania kijów FlickLock®, niezwykle prosty w użytkowaniu;
  • Praktyczna 3-segmentowa konstrukcja, kompaktowa po złożeniu;
  • Udoskonalone wyprofilowanie rękojeści z korka, dla zapewnienia jeszcze wygodniejszego chwytu;
  • Przedłużona rękojeść z pianki, pomagająca natychmiast uzyskać wysokość kija pożądaną na krótkim, stromym dystansie;
  • Szerokie, wygodne i wytrzymałe paski przy nadgarstku;
  • Wytrzymałe końcówki widiowe;
  • Uniwersalne 38-milimetrowe talerzyki;
  • Możliwość zastosowania z talerzykami 100 mm, do głębszego śniegu (dostępne osobno);
  • Możliwość regulacji długości;
  • Nowoczesny design.

Cena za parę.

Flick Lock® – technologia blokowania kijów opracowana i opatentowana przez markę Black Diamond, światowego lidera w produkcji sprzętu outdoorowego. System zewnętrznego blokowania kijów jest niezawodny, niemal niewrażliwy na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych. Proces regulacji długości jest możliwy do przeprowadzenia jedną ręką w niezwykle szybki i precyzyjny sposób, bez względu na wilgotność powietrza czy temperaturę zewnętrzną.
System wymiennych końcówek, pozwala swobodnie wymieniać groty – po ich zużyciu, uszkodzeniu bądź dostosowując je do panujących aktualnie warunków terenowych.
Specyfikacja techniczna:
Amortyzator ---
Materiał Aluminium
Długość 69-140 cm
Waga ok. 243 g (jedna sztuka)
Długość po złożeniu ok. 65 cm
Gumowe nakładki ---
Ilość segmentów 3
Końcówka Widia
Pętla V
Rękojeść Korek; Przedłużenie: Pianka
System blokowania FlickLock
Talerzyki duże ---
Talerzyki małe V

Kije Black Diamond Trail Ergo Cork - picante - opinie klientów

0.0
0 opinie