top

Kije Black Diamond Distance Plus FLZ

449,99 zł 599,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kije trekkingowe Black Diamond Distance Plus FLZ to świetny model oferujący wysoką niezawodność oraz wyjątkowo kompaktowe wymiary po złożeniu. Zastosowanie końcówki umożliwiającej zastosowanie zarówno zimowych, jak i letnich talerzyków ,co zapewnia im maksymalną wszechstronność.

Doskonale znany model teraz dostępny również w wersji, którą można w łatwy sposób dostosować do całorocznego użytkowania. Model ten jest jednym z najbardziej wszechstronnych kijów trekkingowych wykonanych w konstrukcji Z-Pole, która gwarantuje bardzo kompaktowe rozmiary po złożeniu. Black Diamond Distance Plus FLZ jest bardzo prosty w obsłudze, a rozłożenie go zabiera dosłownie kilka sekund. To idealny wybór dla najbardziej wymagających turystów, którzy poszukują kompaktowych, lekkich i regulowanych kijów trekkingowych.

Za możliwość regulacji wysokości odpowiada zastosowany w kijach niezawodny system FlickLock®. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu, a jego dużą zaletą jest to, że daje się bardzo łatwo manipulować, także w grubych, zimowych rękawicach. Zmiana długości kijów zabiera dosłownie parę sekund, przez co możemy ją optymalnie dostosować w zależności od nachylenia terenu.

Kije trekkingowe Black Diamond Distance Plus FLZ to solidna 3-częściowa konstrukcja. Poszczególne segmenty wykonano z wysokiej jakości aluminium. Całość rozkłada się w mgnieniu dzięki systemowi Z-Pole. Zawdzięcza to specjalnym elementom łączącym w kształcie stożków. Po rozłożeniu, kije blokuje się w podobny sposób jak sondy lawinowe, co dodatkowo wzmacnia ich sztywność i stabilność.

Model ten wyposażono w ergonomiczne rączki wykonane z wygodnej, trwałej i co najważniejsze bardzo lekkiej pianki EVA, która dobrze odprowadza wilgoć. Rączki są przedłużane, dzięki czemu można zmienić miejsce chwytu w nieco bardziej stromym terenie. Kije posiadają również lekkie i przewiewne paski, znakomicie zwiększające wygodę użytkowania.

Kije trekkingowe Black Diamond Distance Plus FLZ to wszechstronny model o całorocznym przeznaczeniu. Wyposażenie ich w końcówki pozwalające na montaż talerzyków letnich i zimowych sprawia, że są z chęcią wybierane przez doświadczonych turystów, którzy wyruszają na szlak o każdej porze roku.

Black Diamond Distance Plus FLZ najważniejsze cechy:
  • Aluminiowa konstrukcja;
  • 3-częściowy system szybkiego rozkładania z użyciem stożkowych łączników;
  • Chwyty wykonane z lekkiej pianki EVA;
  • System regulacji FlickLock® pozwala na szybkie dostosowanie długości do potrzeb;
  • Lekkie, dobrze odprowadzające wilgoć paski;
  • Przedłużane chwyty;
  • Wymienne końcówki (gumowe i z węglika);
  • Uniemożliwiająca złożenie się kijów blokada;
FlickLock® – Technologia blokowania kijów opracowana i opatentowana przez markę Black Diamond, światowego lidera w produkcji sprzętu outdoorowego. System zewnętrznego blokowania kijów jest niezwykle niezawodny, niewrażliwy na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych. Możliwy do przeprowadzenia jedną ręką, w niezwykle szybki i precyzyjny sposób, bez względu na wilgotność powietrza czy temperaturę zewnętrzną.
System wymiennych końcówek, pozwala swobodnie wymieniać groty – po ich zużyciu, uszkodzeniu bądź dostosowując je do panujących aktualnie warunków terenowych.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Amortyzator ---
Materiał Aluminium
Długość 105-125; 120-140 cm
Waga ok. 271 g (jednej sztuki)
Długość po złożeniu ok. 41 cm
Gumowe nakładki V
Ilość segmentów 3
Końcówka Węglik spiekany (widia), oraz gumowe
Pętla Regulowana, przewiewna
Rękojeść Pianka EVA
System blokowania Flick-Lock
Talerzyki duże ---
Talerzyki małe V

Kije Black Diamond Distance Plus FLZ - opinie klientów

0.0
0 opinie