top

Kask rowerowy enduro POC Kortal Race MIPS - purple/black/matt

758,99 zł 1 149,99 zł
-34% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 758,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Kask rowerowy enduro POC Kortal Race MIPS dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych spełni oczekiwania wszystkich wymagających miłośników jazdy na rowerze górskim.

Kask rowerowy enduro POC Kortal Race MIPS to prawdziwy zawodniczy model, pozwalający w pełni skupić się na pokonaniu najtrudniejszych tras. Znajdziesz w nim takie technologie jak system MIPS czy RECCO®.

Kask rowerowy enduro POC Kortal Race MIPS opracowany został w taki sposób, aby spełniać holenderski standard kasków rowerowych NTA 8776, dzięki czemu jest on przygotowany do jazdy na rowerach elektrycznych. Daszek kasku odłamuje się w momencie uderzenia, co zwiększa ochronę szyi i minimalizuje obrażenia powstające wskutek upadku. POC Kortal Race MIPS gwarantuje również bezproblemowe dopasowanie do gogli POC Ora, które mieszczą się pod daszkiem gdy nie są używane. Specjalna konstrukcja kasku sprawia, że pasek z gogli nie będzie blokować otworów wentylacyjnych, a skorupa Unibody i aramidowy mostek zwiększą jego integralność strukturalną. Znajdziesz w nim również dobrze chroniącą wyściółkę EPS, a także rozszerzone strefy chroniące skronie i tył głowy. System regulacji 360° ułatwia znalezienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania, a odblask RECCO®, pomoże służbom ratowniczym szybciej zlokalizować CIę gdy ulegniesz wypadkowi w rozległym terenie. Kask posiada także Identyfikator medyczny twICEme® NFC, który umożliwia natychmiastowy dostęp do ważnych danych medycznych i kontaktowych w nagłych wypadkach, oraz system MIPS, który redukuje siły rotacyjne, zwiększając bezpieczeństwo za sprawą minimalizacji ryzyka uszkodzenia mózgu.

Kask POC Kortal Race MIPS – najważniejsze cechy:

 • Model przeznaczony do agresywnej jazdy na rowerze górskim;
 • Spełnia holenderski standard kasków rowerowych NTA 8776, dzięki czemu jest on przygotowany do jazdy na rowerach elektrycznych;
 • Łamany daszek kasku, który minimalizuje obrażenia w momencie uderzenia głową;
 • Technologia MIPS redukuje siły rotacyjne w przypadku upadku, chroniąc mózg;
 • twICEme® NFC umożliwia natychmiastowy dostęp do ważnych danych medycznych i kontaktowych;
 • Bezproblemowe dopasowanie do gogli POC Ora;
 • System RECCO®, który pomoże służbom ratowniczym szybciej zlokalizować Cię gdy ulegniesz wypadkowi w rozległym terenie;
 • Skorupa Unibody i aramidowy mostek zwiększają integralność strukturalną kasku;
 • Wyściółka EPS;
 • Strefy chroniące skronie i tył głowy;
 • System regulacji 360° ułatwia znalezienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania;

 

Tak
MIPS (Multi-directional Impact Protection System)
MIPS (Multi-directional Impact Protection System) to stosowany od 2015 roku system ochronny. Używany jest zarówno kaskach rowerowych jak i wspinaczkowych. Opiera się on na zastosowaniu dodatkowej wkładki, która bezpośrednio przylega do głowy i jest niezależna od ruchów skorupy kasku w przypadku uderzenia. Rozwiązanie to maksymalnie ogranicza ryzyko powstania urazów głowy i dodatkowo zapewnia skuteczną ochronę mózgu użytkownika.
Tak
Recco®
Recco® to system, dzięki któremu możliwe stało się szybkie i sprawne odnajdywanie osób porwanych przez lawinę. Opiera się na technologii radarowej, a jego użycie jest bardzo proste. Coraz częściej akcje ratunkowe korzystają z „pomocy”, jaką oferuje Recco. Na system składają się 2 elementy: reflektor i detektor. Ten pierwszy wszywany jest do ubrań (najczęściej spodnie, kurtki) lub zintegrowany z butami. Powinni go mieć wszyscy narciarze zjeżdżający poza wytyczonymi trasami. Reflektor to cienka metalowa płytka, którą pokryto plastikiem – waży zaledwie kilka gramów. Jest bardzo odporna, nie potrzebuje zasilania żadną energią, a przestanie działać tylko po uszkodzeniu mechanicznym. W detektor wysyłający fale radiowe w "poszukiwaniu" reflektorów są zaś wyposażone służby ratunkowe.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 10521
Kolor fioletowy
Płeć Unisex
Outlet Tak
Akcja1 -
Kolekcja producenta POC Mountain Bike
Seria producenta POC Helmets
Otwory wentylacyjne V
Skorupa Unibody
Zakres regulacji XS-S: 51-54 cm
M-L: 55-58 cm
L-XL: 59-62 cm
Technologia główna MIPS, Recco®
MIPS (Multi-directional Impact Protection System) Tak
Recco® Tak
Przeznaczenie Rower

POC Kortal Race MIPS - opinie klientów

0.0
0 opinie (niezweryfikowane)