Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 20 % Karabinki Ocun Kestrel 5+1 - mix
 • - 20 % Karabinki Ocun Kestrel 5+1 - mix

Karabinki Ocun Kestrel 5+1 - mix

Ocena: 5/ 5/ 2 Opinie: 2
 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Karabinki Ocun Kestrel to szczytowe osiągnięcie jeśli chodzi o optymalizację wagi i wytrzymałości.

Karabinki o wadze tak niskiej, że prawie nie poczujesz ich w dłoni. Idealne do zastosowania na drogach wielowyciągowych, gdzie liczy się każdy zaoszczędzony gram, a także wszędzie tam, gdzie transport większej ilości szpeju jest wyjątkowo uciążliwy.

Bardzo niską wagę karabinka Ocun Kestrel (tylko 26g) osiągnięto dzięki zastosowaniu stopu aluminium 7075 kutego na gorąco. Pozwoliło to na zmniejszenie wymiarów karabinka bez rezygnowania z wysokiej wytrzymałości.

Zastosowany zamek typu wire świetnie sprawdzi się w każdych warunkach- nie ma ryzyka zamarznięcia zamka w zimie. Dodatkowo zmniejsza on ryzyko otwarcia się karabinka przy uderzeniu o skałę. Konieczny ząbek został bardzo dobrze wyprofilowany, dzięki czemu ograniczono haczenie o linę, czy plakietki.

Karabinek Ocun Kestrel o niewielkich rozmiarach z pewnością zaskoczy niejednego użytkownika swoją pełną funkcjonalnością, jak i szerokim prześwitem ułatwiającym umieszczanie ich w kolejnych wpinkach. Karabinki są anodyzowane co pozwala na ich łatwe rozróżnienie w czasie wspinaczki, a także stworzenie najbardziej odpowiadających nam wersji kolorystycznych ekspresów.

Zestaw zawiera 6 karabinków
Waga: 26 g

EN 12275

CE: V
EN: 12275
Indywidualnie test.: ---
Keylock: ---
Materiał: Aluminium 7075
Prześwit: 20 mm
UIAA: V
Waga: 26 g
Wymiary: 80 x 48 mm
Wytrzymałość: 23.8.7 kN
Zamek: Typu wire

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 2 Dodaj opinię

 • ok

  Ocena:

  Bardzo mały, ale w tej cenie również bardzo atrakcyjny :)

 • Bardzo dobre

  Ocena:

  Srogo zestaw

Polecamy do kompletu

Produkty podobne