top

Karabinek Ocun Harpy HMS Twist - anthracite/green

68,05 zł 82,99 zł
-18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Karabinek Ocun Harpy HMS Twist charakteryzuje się większym rozmiarem, dzięki czemu oferuje wysoką płynność wykonywanych operacji. Jest wielofunkcyjnym modelem, który wykorzystasz podczas asekuracji czy przygotowywania zjazdu.

Kiedy szukasz modelu, który dobrze zadba o Twoje bezpieczeństwo, bez wahania sięgnij po karabinek Ocun Harpy HMS Twist. Dzięki wykorzystaniu w jego konstrukcji zamka, który sam się zabezpiecza, nie musisz pamiętać o zakręcaniu karabinka.

HMS to podstawa w skałach i na panelu. Można zastosować go w różnoraki sposób, świetnie współpracuje z przyrządami asekuracyjnymi, może stanowić nieodłączny zestaw z Twoim kubkiem asekuracyjnym, bo dobrze mieć karabinek dedykowany do tego zadania. Dobrze sprawdzi się również przy budowaniu stanowiska asekuracyjnego oraz podczas zjazdu. Może także posłużyć jako karabinek do lonży, którą wpinamy do punktu.

Karabinek Ocun Harpy HMS Twist został wyposażony w zamek Twist Gate, który jest intuicyjny w obsłudze. Już za pomocą jednego ruchu można odbezpieczyć i otworzyć zamek. Po puszczeniu blokady, sam się zabezpieczy. To rozwiązanie znacznie podnosi bezpieczeństwo wspinacza i asekurującego. Likwiduje ryzyko, że zapomnimy zakręcić zamek.

Karabinek Ocun Harpy HMS Twist - najważniejsze cechy:

  • Sprawdzi się przy budowaniu stanowiska i komfortowym zjeździe i asekuracji;
  • Klasyczny HMS w większym rozmiarze;
  • Duży prześwit pozwala na zawieszenie dużej ilości szpeju;
  • Zaokrąglony profil ułatwia wykonywanie operacji sprzętowych;
  • Duży zakres otwierania;
  • Zamek Twist Gate jest intuicyjny, jednym ruchem można go odbezpieczyć i otworzyć, po puszczeniu zamka automatycznie się zabezpieczy.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 3977
Kolor szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
Seria producenta Ocun Twist
CE V
EN 12275, 362
Materiał Stopy lekkie
Waga ~ 87 g
Indywidualnie test. ---
Wymiary ~ 12 x 8,5 cm
Keylock V
Prześwit 26 mm
Typ H
UIAA V
Wytrzymałość 28/8/8 kN
Zamek Twist
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Harpy HMS Twist - opinie klientów

0.0
0 opinie