Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 20 % Nowość Karabinek Ocun Eagle HMS Twist - anthracite/green
 • - 20 % Nowość Karabinek Ocun Eagle HMS Twist - anthracite/green

Karabinek Ocun Eagle HMS Twist - anthracite/green

 • 56,00 44,80
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Karabinek Ocun Eagle HMS Twist to doskonała propozycja czeskiego producenta, kiedy zależy Ci zarówno na wygodzie, jak i większym bezpieczeństwie podczas użytkowania modelu.

Zamek, który samoistnie blokuje się po jego puszczeniu to świetne rozwiązaniem w które wyposażony został karabinek Ocun Eagle HMS Twist. Dodatkowo profil jego górnej części umożliwia wygodną manipulację liną, a całość celuję się dobrą relacją rozmiarów do wagi.

Nazywa się Ocun Eagle HMS Twist i jest karabinkiem naprawdę wysokich lotów. Jego mocne strony to zwarta, kompaktowa budowa, która w połączeniu z lekkim stopem aluminium kutym na gorąco dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości powoduje, że karabinek Ocun Eagle HMS Twist jest bardzo lekki jak na karabinek tego typu. Dodatkowo mocne profilowanie korpusu nie tylko zmniejsza wagę ale też jest „przyjazne” dla lin, taśm i łącznika uprzęży.

Kształt korpusu karabinka Ocun Eagle HMS Twist został zaprojektowany w ten sposób by z jednej strony maksymalnie zwiększyć jego wytrzymałość i zapewnić odpowiednie ułożenie i rozłożenie sił w każdej sytuacji, w której będzie używany, a z drugiej strony zapewnić maksymalną wygodę poprzez doskonale dopasowany do dłoni, ergonomiczny kształt.

Ocun Eagle HMS Twist z powodzeniem może być używany jako karabinek do asekuracji, wraz z każdym dostępnym na rynku przyrządem asekuracyjnym.

W karabinku Ocun Eagle HMS Twist zastosowano Keylock – rozwiązanie doskonale znane i doceniane przez wszystkich wspinaczy. Zakończony w ten sposób zamek karabinka nie zahacza o inny sprzęt – liny, taśmy, repy czy kości – podczas manipulacji sprzętowych.

Zamek tego karabinka zabezpieczany jest przez niezawodny i bardzo bezpieczny zamek typu Twist. Jednym wygodnym ruchem odbezpieczamy zamek i otwieramy go, a natychmiast po puszczeniu zamka karabinek jest z powrotem, automatycznie zabezpieczony. Rozwiązanie to gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.

CE: 1019
EN: 12275; 362
Indywidualnie test.: ---
Keylock: V
Materiał: Stopy lekkie
Prześwit: 23 mm
Typ: H
UIAA: V
Waga: ok. 73g
Wymiary: 102 x 75 mm
Wytrzymałość: 24.9.9 kN
Zamek: twist

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne