top

Karabinek Ocun Condor HMS Triple - anthracite/blue

79,99 zł 99,99 zł
-20% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 78,39 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Karabinek Ocun Condor HMS Triple świetnie spisze się jako partner wspinaczkowych wypadów. Posiada ergonomiczny kształt, dzięki któremu całość odpowiednio leży w dłoni, a także zamek, który po puszczeniu automatycznie się zamyka. Sprawdzi się podczas wspinaczki sportowej, a także na panelu.

Liczy się dla Ciebie zarówno bezpieczeństwo, jak i wygoda podczas asekuracji? Jeżeli tak, karabinek Ocun Condor HMS Triple to odpowiedni model dla Ciebie. Wyposażony został w specjalną blokadę, dzięki której nie zmienia swojej pozycji na uprzęży, abyś nie musiał tak często go kontrolować.

Nowoczesny kształt karabinka został opracowany z myślą o tym, aby jak najwygodniej leżał w dłoni i umożliwiał łatwe operowanie przyrządem asekuracyjnym. Zmienny przekrój profilu karabinka został zastosowany w celu zmniejszenia wagi. Z kolei większa szerokość w miejscu styku karabinka z liną, powoduje jej mniejsze zużycie w czasie asekuracji. Całość powstała z ultralekkich stopów, co umożliwiło zachowanie niskiej wagi przy wysokiej wytrzymałości.

Duży prześwit karabinka pozwala na łatwą manipulację szpejem. Zastosowany w karabinku zamek typu Triple gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po puszczeniu zamka ulega on automatycznemu zamknięciu i zabezpieczeniu. Do jego otwarcia potrzebna jest z kolei łatwa do wyćwiczenia sekwencja ruchów, możliwa do przeprowadzenia jedną dłonią.

W karabinku Ocun Condor HMS Triple zastosowano bezząbkowe rozwiązanie typu K-lock. Dzięki temu karabinek nie zahacza o inny sprzęt – taki jak liny, taśmy, repy czy kości – podczas manipulacji sprzętowych, ułatwiając nam znacząco życie.

Charakterystycznym elementem w tym modelu jest również umieszczona wewnątrz druciana zapadka. Zapobiega ona przekręcaniu się karabinka i zapewnia jego odpowiednie pozycjonowanie w czasie asekurowania. Karabinek osobisty Ocun Condor Triple to wysoka funkcjonalność i niezawodność, dzięki czemu jest chętnie wybierany przez wspinaczy.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 3550
Kolor niebieski
Płeć Unisex
Outlet Nie
Akcja1 -
Kolekcja producenta Ocun Hardware
CE V
EN 12275, 362
Materiał Stopy lekkie
Waga ~ 84 g
Indywidualnie test. ---
Wymiary 122 x 79 mm
Keylock V
Prześwit 22 mm
Typ H
UIAA V
Wytrzymałość 25.7.6 kN
Zamek Triple
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Condor HMS Triple - opinie klientów

0.0
0 opinie (niezweryfikowane)