Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar

Cena promocyjna 40,95 zł Cena regularna 63,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar sprawdzi się nie tylko w skałach i górach, ale przede wszystkim we wszelkiego rodzaju zastosowaniach przemysłowych. Wynika to z wysokiej wytrzymałości całej konstrukcji, co zawdzięczać można zastosowanej tu stali.

Włoskim projektantom Climbing Technology udało się uzyskać wysoką wytrzymałość tego modelu. Dzięki temu zyskasz maksymalne bezpieczeństwo, a to w trakcie pracy jest najważniejsze.

Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar wyposażony został w zamek Twist-Lock zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Jego obsługa jest łatwa, więc otworzysz go jedną dłonią w rękawicach, co okaże się bardzo wygodne. Dodatkowo w poprzek karabinka Climbing Technology możesz zamocować specjalną poprzeczkę, która dołączana jest do zestawu. Ogranicza ona możliwość przekręcenia się tego modelu, więc możesz bezpiecznie zamontować go na stanowisku, gdzie będzie spełniał swoją funkcję. Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar został wykonany z wysoce wytrzymałej stali, więc zniesie on obciążenie nawet do 26 kN. Czyni to go bardzo bezpiecznym i sprawdzającym się podczas trudniejszych prac wysokościowych. Jednocześnie jego kształt przypominający literę D doskonale koresponduje z wytrzymałością stali, więc cała konstrukcja jest niemalże pancerna.

Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar przed opuszczeniem fabryki został poddany indywidualnym testom. Odbywają się one pod obciążeniem 12 kN, więc wybierając ten model, możesz mieć do niego pełne zaufanie.

Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar doskonale sprawdzi się podczas prac wysokościowych i jako model stanowiskowy w skałach.

Climbing Technology Steel D Twist W/Bar najważniejsze cechy:

  • Stalowy karabinek przeznaczony do prac wysokościowych;
  • Intuicyjny w obsłudze zamek Twist-Lock, który redukuje ryzyko przypadkowego otwarcia;
  • Świetnie sprawdza się na stanowisku, dobrze współpracuje z przyrządami asekuracyjnymi i roboczymi;
  • Poprzeczka zapobiegająca przekręcaniu się karabinka;
  • Indywidualnie testowany pod obciążeniem 12 kN;
  • Wyprodukowany we Włoszech;
TWIST LOCK to automatyczny zamek zapobiega niebezpiecznej sytuacji w której zapomnimy zabezpieczyć karabinek (co niestety, może czasem mieć miejsce w przypadku klasycznych karabinków zakręcanych). Jest on przy tym bardzo szybki i łatwy w obsłudze, nie wymaga specjalnej wprawy aby dawał się otwierać jedną ręką w zaledwie sekundę. W celu odblokowania i otwarcia zamka (2) wystarczy przekręcić „śrubę” o 3/4 obrotu (1). Po jej zwolnieniu, zamek zawsze powróci do pierwotnej pozycji i sam się zabezpieczy.
Każdy karabinek marki Climbing Technology jest przed opuszczeniem fabryki indywidualnie testowany obciążeniem podprogowym 12 kN. Dzięki temu, masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.
Specyfikacja techniczna:
CE
333
333
Materiał
Stal
Stal
Materiał
Stal
Stal
Waga
ok. 192 g
ok. 192 g
Indywidualnie test.
Tak
Tak
Wymiary
114 x 60 mm
114 x 60 mm
Keylock
---
---
Prześwit
21 mm
21 mm
Typ
B
B
UIAA
Tak
Tak
Wytrzymałość
26kN
26kN
Zamek
Twist Lock
Twist Lock
Karabinek Climbing Technology Steel D Twist W/Bar - opinie klientów
0.0
0 opinie